Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz A_ScHuLcZ #30819 üzenetére

    Ha jól értem akkor most 2 külön kötetnek van megcsinálva a 2 HDD és pont az ment tönkre amire beállítottad az alkalmazások tárolását.

    Szerintem még egyszer gondold meg kell e a raid, ha kell akkor bukó lesz az egyik lemezed tárterülete. De az úgy nem működik, hogy pld a lemezek feléből raidet csinálsz a másik felét meg használod rendesen.

    Ha raidet (biztonsági) akarsz akkor tudd, hogy mindig a kisebbhez áll be méret ha nem egyforma méretűek a lemezek (Én így használom és ami nem fontos az egy rádugott USB HDD-n van de nem biztos, hogy otthonra ez kell neked). Tehát ha most veszel egy nagyobbat és azt a mostanival rakod össze 2 GB-ot lesz egész addig amíg a másikat meg nem veszed.

    Ha mégsem kell így a raid akkor minden marad ahogy eddig volt és csak azt kell kitalálnod, hogy mit hol tartasz és ami fontos azt hogy mentsd keresztbe ...

    Mivel az a lemezed ment tönkre amit a alkalmazások telepítési helyének választottad raid választása esetén se úszod meg, azoknak az újra rakását ....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák