Új hozzászólás Aktív témák

  • Cha-b

    senior tag

    válasz Petyuske #27499 üzenetére

    Üdv újra, köszi a képeket, abban a Citizenben, nekem sok az a sárga kör, és a mutató. A Certina még akár jó is lehetne, de vmiért nagyon bejönnek a sötétebb mattabb órák, ezért első blikkre fekete fémszíjast keresek, ha találok. Nem vagyok óra fan, mivel mint írtam eddig csak swatchaim voltak a chronotól az irony chronókig, szal 45ks volt a legrdágább óra amit vettem. Ha az autómata, és a kézzel felhúzós óra csak elméletileg jobb, akkor az nekem annyira nem mérvadó, mivel tényleg nem vok óramániás, csak szeretnék egy "komolyabb" darabot venni most. Most nézelődök minden márka hivatalos oldalán, de nem nagyon találtam eddig még1 ilyen szépet mint az armani, biztos nem fogom megvenni, pont azért jöttem ide kérdezni mikor rátaláltam, mert fogalmam sem volt hogy milyen minőségűek. Nem fogom elsietni, általában utánajárok a dolgoknak mielött vásárolok. Olyan jan vége febr elejére tenném a vásárlás idejét. És a kritériumok uazok mint amiket már írtam, ne legyen túl nagy, nincs vastag csuklóm, fekete számlap, fekete fémszíj, kicsit sportos, de mégis elegáns órát szeretnék, semmi felesleges csicsa tachymeter meg mindenféle számok, egy letisztúlt sima óra ami nekem az elképzelésembe van az izlésem szerint.

    CSAKAKISPEST!!!!

Új hozzászólás Aktív témák