Új hozzászólás Aktív témák

  • feco88

    tag

    nyitó hozzászólás ként annyit szeretnék irni, hogy most kaptam ezt a készüléket, és a gyári szoftver elégé gyenge Magyarországot illetően. bluetooth kihangositólya nagyon jó de csak a gyári szoftal tudom használni. ráheggesztettem az IGO8-at tökéletesen megy, ma tettem egy körutat hajdúsámson - debrecen - nagykálló - hosszúpályi és vissza hajdúsámsonba. 1x sem akadt meg semmi gondja nem volt. azaz egy bajom van vele, hogy az IGO8-al nem tudom használni a bluetooth kihangosítót. erröl nem tud nekem mondani valamit? várom a tapasztalatokat ezekről a készülékekről. ja meg ha valaki tudd segíteni abban, hogy hogyan tudom használni a kihangosítót IGO8-al azt megköszönném.

  • feco88

    tag

    válasz feco88 #1 üzenetére

    lenne egy olyan kérdésem, vagy kérésem, hogy ki tudna nekem csinálni egy olyan menüt amin ha bekapcsolom a navit akkor van rajta három ikon. egy a navigációnak egy média lejátszó és egy bluetooth ikon. sungoo 43.01-es készüléket kaptam és a gyári szoftja Magyar térképet tekintve elégé sz*r és nem tudd zenét filmet lejátszani de viszont ha külön külön felteszem őket 1-1 sd kártyára szépen fut minden ( IGO8, Media Player és a bluetooth ). ha valaki megtudná nekem oldani azt, hogy ezt a három funkciót 1 kártyárol 1 menüböl tudjam kiválasztani annak nagyon megköszönném. nem lennék hálátlan. ha valakinek van ötlete küldjön egy PM-et
    előre is köszönöm :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák