Új hozzászólás Aktív témák

  • Loha

    veterán

    Mostanában sokat olvasgattam a témáról, mégpedig, a sumérok és a magyarok kapcsolatáról, ami számomra már bizonyított, hogy a magyarok a sumérok leszármazottai, mindenestre az biztos, hogy az összes többi nép közül messze a nekük van a legtöbb közünk hozzájuk :)
    Akit érdekel a téma bővebben: Bővebben: link

    A sumérok tudtak arról, hogy van egy 10. bolygó a naprendszerben, az pedig a Nibiru, amit ők Marduk főistenként emlegetnek. A sumérok tudták, hogy 3600-évente tér vissza a föld közelébe a Nibiru(ugyanis egy elnyújtott ellipszis pályán mozog), ami ilyenkor nagyon jól látható szabad szemmel is, vörös égitest formályában. Mellesleg az egyiptomiak is tudtak a nibiruról. Az egésznek az a lényege, hogy ezt a dolgot most nagyon titikolják, sehol sem lehet sokat hallani felőle, hogy lenne egy 10. bolygó. Ami érdekessé teszi az egészet, hogy amikor a nibiru itt járt a föld közelében akkor mindig érdekes dolgok történtek. Pl. könnyen elképzelhető, hogy a bibliai özönvizet a Nibiru gravitációs tere(földnél jóval nagyobb) okozta. Sőt az is érdekes, hogy sok cizilizáció felvirágzása egybeesik a nibiru ittjártával. A Nibirut a sumérok _keresztel_ jelölték az égen ami megmagyarázná a sok vallásban megtalálható keresztet, vmint mint már mondtam istennek lakhelyének tekintették, mert úgy gondolták, hogy onnan jönnek az istenek, akik figyelmeztették őket az özönvízre, amiből egyébbként több is volt.

    A sumér emlékeket a USA hadserege egész véletlenül lebombázta az iraki háborúk alatt. Az USA kormányzata 3szorosára emelte a NASA anyagi támogatását, ami az ürsíklók állapotán nem nagyon látszik meg... :U
    Akkor vajon mire megy el a pénz? Egész véletlenül az ionhajtóművekre és a ''Marsra irányuló programra'', ami valójában nem is a Marsra irányul hanem a Nibiru a cél, tudni illik 30-50év múlva egész közel lesz, és a NASA még jóval előtte szeretne oda eljutni és körülnézni, gondolmom kiváncsiak, hogy mi van az istenek lakhelyén... Az oké, hogy kiváncsiak, de az az érdekes, hogy a csoró oroszok előbb akarnak odaérni a napszél hajtású űrhajójukkal. Állítólag, most bontakozik ki a 2. űrverseny. Na most ha a nibirun nincs semmi, akkor miért olyan fontos elsőnek odaérni? :U
    Az tény , hogy a Nibiru jön, és érkezésével komolyan meg fogja változtatni a föld éghajlatát, és természeti katasztrófákat fog okozni.

    Akit bővebben érdekel: Bővebben: link


    Én sem hiszek el mindent, de szerintem mindekinek érdemes legalább a második linket nagyjából végigolvasni... :U



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák