Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ProEvoFan #18218 üzenetére

    Nem rossz ez,de mostmár a gémerek nagy része nem is tud ellene tenni,annyi játékhoz kötelező.
    Egyébként meg a sok istenítés mellé szerintem lehet beszélni a hibáiról is,nincs ebben extra,legalább téma.
    Egyébként fura,hogy páran bepukkannak rögtön,páran meg hülyének nézik az embert,mert valamit felvet,ami több heyen működik,és nem kötelesség,hanem lehetőség lenne.
    Valahová tényleg mehetne a kliens.Még pl.az sem megoldott,hogy az ember üzit írjon offline barátnak,nincs mégegy ilyen csevegő manapság.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • Alien83

    senior tag

    válasz ProEvoFan #18218 üzenetére

    Szerintem közel sem ez a lényeg.
    A steam-el általában az árakkal van baj, most nem akciókról meg nem kuponnal való vásárlásról beszélek.
    Illetve Steam-en igen lehet magadnak csinálod acsikat de az álszent aki azt állítja hogy nagy gémer és nem szereti ha egy listán megcsinál egy bitangnehéz acsit és másoknak nem látható és nem gratulálnak érte.

    Ez sokszor a játékok szavatosságát is növeli.
    Egy játékos ha egy általa kedvelt játékot például ezért megcsinálja max nehézségi szintem még1x csak hogy a többi játékostól kapjon 1-2 "Grat!" jelzőt.
    És cserébe ő sem jár rosszul illetve hogy a játékokkal többet játszik.

    Ez főleg a multis acsikra jellemző.
    Persze Steam-nél is van de nem tartom egy lapon említhetőnek.
    Nem is az összesítés vagy a dizájn miatt hanem egyszerűen elvész az egész és ugye Microsoft találta ki ezt a dijjazás dolgot tudtommal 2005-ben (x360)
    És ezért lett ott népszerűbb.

    Vagy ha steam-en előbb volt akkor én nem tudtam róla.

Új hozzászólás Aktív témák