Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Malibutomi #31 üzenetére

    Egy picit azért átestél a paci túloldalára. :)

    Számtalan esetben voltak / vannak ilyen esetek játékoknál, és azért sok fejlesztő csapatra igaz, hogy igyekszik figyelni a játékosok visszajelzéseire.

    Én a Mechwarrior: Online esetében tavaly tapasztaltam ilyet, tényleg igyekeztek a fejlesztők, videók, Q&A sorozatok, hangulatteremtő hírfolyam, rengeteg interjú, videók, aztán zárt, végül nyílt béta. Ehhez képest bár megvettem ott is az alapító csomagot, jó ideje csak néha-néha belogolok, aztán pánikszerűen menekülök, mert az előre beígért dolgok közül sok nem, sok késve, jó pár dolog pedig nem úgy került bele, ahogy arról szó volt...

    Az SC esetében ami engem már egy kicsit irritál, az Chris Roberts, ugyanis az elején még én is tudtam nevetni azon, hogy saját magáról nevezte el a játékbeli céget (Roberts Space Industries), meg ő mutatta be gyakorlatilag a teljes játékot, de most a Hangár bemutatónál az élő adást kb. 10 perc után lelőttem, mert elég volt már abból, ahogy ott szerepelteti magát. Túl sok a személyi kultusz, és ez már kezd ellenszenves lenni...

    Ami amúgy meg én amiatt agóddom, hogy nagyon elharapódzó lett a pénzesség. Hónapok óta megy a vita, hogy az IDRIS korvett Pay-2-Win lesz-e, vagy sem, de akárhogy is, egy 1250$-os hajó már homlokráncolós esett...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák