Új hozzászólás Aktív témák

  • Fatal1tyUSER

    csendes tag

    Üdvözlet a Fórum felhasználóinak, olvasóinak!
    Én csak most regisztráltam ide, igaz már pár hete nézegetem a Témát.

    Mint nevemből is látható én is egy Creative SB X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Pro hangkártya tulajdonosa vagyok. Sajnos nekem is az a verzió, mint Gubrush barátomnak, azaz nuku előlap panel. 5.1-es hangcuccot használok, amiket szépen be is tudtam üzemelni, emellé még a mikrofonnak is jutott hely. Viszont így a 4 ki ill. bemenet el is fogyott. Így headset-et fogalmam sincs hogy lenne a legcélszerűbb használni, nem akarom ki-be húzogatni hátul a dolgokat. Teljesen meglepődtem és ezáltal egy nagyot is csalódtam a kártyában ezen a téren, hogy nem lehet a gépem elejére kihozott csatikat használni, mert azokat nem tudom rákötni a kártyára. Valószínű akkor az a megoldás marad amit Gubrush talált ki erre a problémára, viszont sokkal jobb lenne ha tudnám használni elől is a mikrofonbe- és audiokimenetet, mint ezelőtt az integrált hangcuccal. (Csak ez esetben működne az automata headset-bedugás-esetére történő hangfal-lenémítás is...) Nem értem miért kellett az X-Fi-knél megszűntetni, az eddigi összes létező hangkártyánál működő dolgot.

    Más: Teljesen egyetértek Ba cy lus kollegával a Vista-kérdésben.
    De ha mégis erőltetné valaki a Vistát már most, akkor itt talál megoldást X-Fi-hez...
    [link]


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák