Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz Leslie_K. #4000 üzenetére

    olyan szempontból nem, hogy van nekije. olyan szempontból meg igen, hogy nekem tavaly márciusi az x-fim (legalábbis megvéve akkor lett), és ilyen üzit még nem láttam. egyébként üdv a klubban, látom végre megy is az Xf-id;>

    új driver: audio consolet már megint nem upgradelték. ehhez képest újrarakatja, az egyéni beállítások megtartása meg megint luxus (és akkor kezd el ismételten konfigurálni a rendszeredet). asszem supportot neki kéne állnom nyaggatni, hogy az xps kezelőfelületet akarom, a rendes beállítási lehetőségekkel (nem százalékot akarok csatornánként, hanem távolságot és dbt), valamint a noise páronkénti tesztelését is visszaállíthatnák, apróság, de asszimetrikusan elhelyezett hangfalaknál _hatalmas_ könnyebség kalibrációnál (itt jön be a minek updateli, ha nem új, és a beállításaim meg vesznek :((( ). magyarul végre nézzen már ki úgy a kalibrációs felület, amit az ember elvárna, meg ne kelljen már előkeresnem a kalibrációs lemezeimet. meg mondjuk user profileket, esetleg pedig a vidkariknál megszokott módon ha az alchemy érzékeli, h játszom (vidkariknál és játékvezérlőknél megszokott módon lássa, h elinditottam/fut), akkor váltson automatán game módba, utánna meg vissza entertainmentbe... vagy lehet álomvilágban élek elvárások tekintetében?;>

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák