Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz hcl #18 üzenetére

    Néha annak is jobban örülnék, mint a messenger/fb üzenetnek. De a classroom sem egy agysebészet... A Krétával ugyanez a helyzet. Mivel volt hozzá kicsi lövésem, én úgy gondoltam, minden hivatalos kommunikációt ott folytatok. Először a hiányzások igazolása miatt kaptam fejmosást, majd "lebeszéltek" arról is, hogy ott küldözgessek hivatalos üzenetet. Nem látják, nem értik, nem tudják ledokumentálni (persze, ha 3 héttel a hiányzás igazolása után valaki még beírja hiányzónak a gyereket)...

    #17 Ed3r_X_ - voltam hasonló cipőben, ahol soha semmi nem volt elég, mindig kevés volt és mindig ment a leépítéssel való riogatás. Azt megtanultam, hogy amikor a stresszfaktor kezd az egészségre veszélyes lenni, akkor lépni kell. Vagy lesz*rom üzemmódba menni, amíg lehet (napi munka elvégezve, lelkiismeret tiszta, minden más nem érdekel).

    #29 ShadowX - a befektetés már csak így működik, főleg nagyban. Ott mást nem néznek, csak a számokat. Aki ebbe bele tudja igazítani magát és így tud fejlődni, az nyer. A többi lufit fúj, majd mikorra kipukkad, arra páran kaszáltak, a többiek buknak.
    Szakmai oldalról én is sok mindent megértek, de befektetési oldalról már engem is csak a megtérülés és a mielőbbi profit érdekel.

    #30 DigitXT - tovább görgetem a legtöbb ilyet, az ismerőseimre gyakrabban keresek rá (főleg, akiről tudom, hogy számomra érdekes dolgokat szokott írni, megosztani). A videókat rendszerint ott görgetem el, amikor beugrik a reklám. Ami kicsit is problémás, azt meg külön jelentem (számomra sértő vagy nem releváns információ - ebből is tanul). Aztán beáll egy egészséges egyensúly, míg rá nem kattintok egy hirdetésre vagy nekem ajánlott tartalomnál el nem kezdem nézegetni a termékeket. Akkor megint ellep a tenger és kezdhetem az elejéről...

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák