Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz hcl #11 üzenetére

    Sajnos (vagy sem, döntse el mindenki maga), ha eladóként magánszemélyre lövök, akkor a Marketplace kihagyhatatlan. De vevőként sem tudom figyelmen kívül hagyni, mert töménytelen mennyiségű cucc van rajt. Csak jól kell szűrni...

    "Pl. aki képes megnézni a beállításokat..." - :C :R Imádom, amikor a gyerek osztályfőnökének üzenete/válasza alá az összes birka odaírja, hogy köszönöm... Mifaxnak? Csak, hogy megint legyen mit letiltanom...
    Az adatkezelésre meg tojnak magasról. Ezen is szigoríthatnának a Meta-nál.

    "Ja aki olyan hülye, hogy a 10 éves gyereknek csinál fiókot, annak nem Facebook nem való, hanem számítógép/telefon." - jelen! 6 éves volt, amikor kellett neki. Többek között a Messengeren küldözgetett tananyagok miatt. Nem lehet bent csoportban és nem beszélgethet a családon kívül senkivel. Nagyjából arra használjuk, hogy átküldjük neki a leckét, onnan nézheti, hallgathatja (amikor nincs hanganyag, hanem a tanító néni gyártja a szintén nem létező könyvhöz).

    #14 hcl - Nagyon gyorsan rászoktam az almás mobilon a némító kapcsolóra. Napközben általában végig némán van, pedig nem keveset telefonálok rajt. Elég nekem, ha zörög. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák