Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    válasz Ventur@ #39124 üzenetére

    Counterpart S01E06

    Még mindig lassú folyású, de már megszoktam és nekem így tetszik. :DDD
    Pár dolog nem tűnik reálisnak.
    Mi a fenének lopkodnak ki titkos dokumentumokat raplakszám? Nem lett volna egyszerűbb digitálisan vagy ha a technológiai zárlat miatt nem lehet, legalább mikrofilmre fotózva simán átvinni az anyagokat? Ha valaki kilopta az iratokat mi a fenét kerestek Emily-nél? Az értem, hogy miért kellett átnézni, hogy mi érdekli az ellenséget, de hogyan került oda?
    Az a megadott cím eléggé csapdának tűnt a telefonálgatások közepette, viszont ha az, akkor ott minek égetnek iratokat talicska számra? A tégla tényleg meglepetés volt, legalább is nekem, kérdés Mr. Profi elmondja e bárkinek és vagy kiderül e, mielőtt őt vadásszák le tévedésből?
    Howard1 meg vicces volt a vallatáson. Mivel nem tud semmit, ezért halál nyugodtan mondogatta, hogy nem tud semmit, a hazugság vizsgáló szart sem mutatott. Azt hittem ezen fog lebukni, erre megállapították, hogy kő profi ügynök? :D
    Másik oldalon a hatóság meg tényleg ennyire Gestapó szinten működik, hogy csak úgy helyszínen kivégezték volna a vámost a Prince CD miatt? Közben leesett, hogy ottani lakosság sem tud az átjáróról, meg az ideátról semmit.

    Kezd olyan lenni mint egy jó sakkparti, kíváncsian várom mit lép a sötét és mit lép a világos következő részben.

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák