Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S0m30n3

    aktív tag

    válasz kisgyerek85 #2353 üzenetére

    30 Rock : 7. évaddal lesz vége jövőre, volt két Live Show-ja is.

    Rules of Engagement : első pár évadot még néztem, de mostanra annyira ellaposodott, hogy el is felejtettem egy időre, hogy egyáltalán létezett, már nem nézem tovább, igaz sokaknak még most is tetszik, asszem az ötödik évadánál tart, jövőre folytatás.

    Community : óriási kedvenc, de a fő forgatókönyvírót és a fél csapatát kirúgták, jövőre jön a negyedik évad, de az összes rajongó fél, hogy ez már csak tucatcucc lesz és semmi sem marad meg az eddigi eredetiségéből. Igaz ez a három évad ígyis-úgyis kötelező néznivalónak mondható, kreatív egy sorozat szerintem is.

    Azt hiszem ezek közül az összes csonka évaddal fog jönni jövőre, de most nem nézek utána, nyugodtan javítson ki valaki, ha tévedek.

    Sztorikról azért nem írok, mert egy rész megnézéséből úgyis megtudod, hogy mi a lényege az egésznek, meg ezerfele utána lehet olvasni neten.

    (ja és még van a Parks and Recreation, de arról semmit sem tudok, egy rész után kaszáltam, nem jött be)

    [ Szerkesztve ]

  • rt06

    veterán

    válasz kisgyerek85 #2353 üzenetére

    better off ted - sajnos csak ket rovid evadot elt meg, pedig fergeteges jo

    blue mountain state - ez izles kerdese, de nekem bejon, ha nem rajongsz a fizikai humorert, lehet neked nem fog

    californication - beszeljen a video (bar ebbe idovel behoznak nemi dramat is)

    eureka - helyenkent vicces, helyenkent mese, komolyan venni sehol nem kell, osszessegeben szorakoztato

    the middleman - sajnos ez is csak egy evad, hogy igy terveztek-e, vagy csak elkaszaltak, azt nem tudom, de az az egy evad siman korbever mindent amit elozoleg felsorolat akar te, akar en (akar az osszeset egyutt)
    annyira elborult (az alapfelallas, a parbeszedek, a koreografia, a cenzura, minden), hogy imho nem lehet nem szeretni

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • spammer

    veterán

    válasz kisgyerek85 #2353 üzenetére

    Two and a half men (Két pasi meg egy kicsi)

    Az első 1-2 évad még nem túl erős, de évadról évadra jobb. Charlie Sheen és John Cryer párosa zseniáls, na és persze a mellékszereplők is mind rendben vannak :K Könnyed szórakozásra szerintem kiváló 20 perces sitcom. A szinkronja nagyon jó lett, én mindenképpen úgy ajánlanám!

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák