Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d900t

    senior tag

    válasz Versus82 #36 üzenetére

    Ez az FS215-nél egy drágább modell. Irtam is még hárommal ezelőtt, hogy neked nem fog bejöni. Kisebb, ergo drágább panel, könnyebb kivitel. Van benne cserébe XP Professzor, ami egy business modellbe kell. Játékra meg ott van a PS.

    Szerintem a VGNS4XP/B a leghasználhatóbb a trióból, de nem tudom, hogyan lehet majd értékesíteni, annak ellenére, hogy az osztrák ára 2500juró körül van . A SONY vásárlók egyre inkább a megtollasodott őstermelő kategóriából kerülnek ki. Modjuk nekik meg ott van 17''-es változat...

    A legnagyobb baj az egészben, hogy a SONY ugyanúgy működik, mint az LG. Elvileg marha drágák, de amikor nem jönnek az árak, kampányszerűen piacra dobnak valamennyit lényegesen olcsóbban.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Versus82 #36 üzenetére

    Sony-hoz képest igazából nem. Sajnos ez a ''konszumer szar'' mindenhol ennyi.
    Szerencsére D900T, ha jól tudom, a vevőkkel nincs közvetlen kapcsolatban. :D
    Amúgy egy nyersen őszinte eladó nekem lehet, hogy jobban bejönne, mint egy mézesmázas, aki csak arra figyel, hogy a raktárkészletből vigyek valamit, főleg ha a nyersesége ilyen szakértelmet takar.

    D900T: nincs mit moderálni, a 'Milyen notebookot?' topik minden második linkje a nb.hu oldalára mutat...

    És hogy mire képes az elkötelezettség és a márkasznobizmus (no meg hogy egy kicsit tényleg on-ok legyünk, és a topik eredeti témájáról beszéljünk): nekem még így is szívem szakad meg egy Sony notiért, hogy tudom, hogy nem racionális választás.

    A 14'' pedig nekem éppen jó kompromisszumnak tűnik a mobilitás és a kijelzőméret tekintetében (főleg ez az SXGA+ változat), úgyhogy nem biztos, hogy nem lesz ennek piaca...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák