Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz konyi79 #5178 üzenetére

    "Ha kifogsz egy hasonló jólsikerült darabot"

    Vannak rosszul sikerültek is? :Y
    Komolyabban: nem hallottam nagy QA-ingadozásról, max gyengébb típusokról. A m4/3-os 7.5-ös halszemet is eddig mindenkit csak dicsérni hallottam (az enyém is veszettül éles), rossz darabot még nem.
    De mivel street és rendezvényt írt, nem tájat, csillagokat, épületfotót, ezért nem hoztam én sem fel.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • Murderer69

    őstag

    válasz konyi79 #5178 üzenetére

    Hát őszinte leszek az 50f18 nem egy karakteres üveg volt is és el is adtam egyszerűen nekem kommersz cucc és kész olyan Canon 50 f1.8 flash volt a Sigma jobban karcol legalább is az én szememnek kellemesebb...
    Samyang nem nagyon hoz lázba max a 35-öse de "nagy batár" vesztem is a kompaktságom meg gondolom cefet orr nehéz is lesz tőle ez volt a 18-105-el is a bajom hogy "nagy".....
    úgy döntöttem hogy felépítek egy Sigma sort mert amihez kell bőven elég ha nagyobb fényerő kell akkor meg ott van egy tucat mf üvegem :))
    Vakuval viszont megint az a bajom hogy nem akarom beáldozni a kompaktságot nem kell nekem atomvillanás csak egy laza sátorba mondjuk tegye a dolgát gn40 kb ami erre pöpec erő erre kellene valami olyat találnom ami rendesen kommunikál a vázzal hss sem feltétel leginkább én is sz i40-el szimpatizáltam de az itthoni beszerzés itt is necces viszont a 36-os metz is érdekes lehet pl ez jó rá [link] haha tudom rohadt negatív vagyok :D bocsi az agyzábálásért de mint fentebb írta a kolléga talán ez az egy rendszer amit még nem használtam az elmúlt évek során de pont ez a rendszer az ami rohadtúl meg is fogott :K :R

    Szerk:

    Ha valakinek van eladóba a fent említett Sigma 30-60 vagy a Metz 36 és a Nissin i40 legyen oly kedves és dobjon egy privit ;)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

Új hozzászólás Aktív témák