Új hozzászólás Aktív témák

  • lolcopterlol

    tag

    Elszaladtam a boltba kakaóporért, úgyhogy egyúttal feltettem a kamerát találomra és felvettem az utat: [link]
    Közvilágítás alig van, de ahhoz képest egész jó videót csinál. A boltban bent se kapcsoltam ki a felvételt (azt kivágtam belőle) és ott nagyon jó volt a kép. Még egy kicsit feljebb fogom állítani, de most ebből így éjszaka tényleg nem sokat látni. (Ja meg a motor is jég hideg volt, alig akart menni, dadogott)
    Amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve. Betettük víz alá is, ott is szép videót csinált. Rajta keresztül nézegettem a házat meg az udvart, mert ilyen nagy látószöggel még sose láttam. :D
    És nem csak a kamera jó, hanem a csomagoláson is látszott, hogy nem egy gagyi kínai sz**, hanem csak simán kínai. Minden szépen külön-külön be volt csomagolva. Minden egyes kis alkatrész külön tasakban. A tartókonzolok is szépen ki vannak dolgozva, nem ám csak úgy Csing Chang Jeo fröccsöntött random egy pontatlan szemetet. A kartondoboz amiben a rendes doboz volt jól ki volt bélelve és az egész doboz olyan szinten körbetekerve széles vastag szigszalaggal, hogy átalakult műanyag dobozzá (mondjuk ez a FoxOffert dícséri).
    A microSD kártya (Kingston) amit kaptam mellé nem volt hamis (mint mostanában oly sok), minden adat visszaolvasható róla és a Class10-es sebességet is tudja (ez éppen 13 MB/s írást és 18 MB/s olvasást jelent az enyémnél).
    A használati útmutatóban meg a weboldalakon a kép el van rontva, amikor a sisak szélére teszik a kamerát. Az úgy rosszul van összerakva és ferdén áll a kamera. Úgy is össze lehet rakni, hogy pont jó legyen. :D
    Annyi hibát vettem észre, hogyha megnézek rajta egy videót és megállítom, akkor csak úgy tudok kilépni belőle, ha újraindítom. De ezt majd a firmware frissítés megoldja.
    Amúgy a postás nénike nem kérte először a VÁM díját (szerintem azt se tudta mi az) és miután elkezdtem örülni, hogy ezt megúsztam akkor rohantak vissza a postáról, hogy azt ki kéne még fizetni. :D
    Ja és ahogy lenézek vele a motorra (ha mellette állok), akkor belefér a képbe az egész gép. Rohadt jó ez a nagylátószög. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák