Aktív témák

  • Oryxtor2

    újonc

    (Előre is elnézést, ha van már ilyen topic...)

    Sziasztok!

    Az lenne a problémám, hogy napok óta nem tudom normálisan használni a wifi-t itthon, állandóan "elmegy", majd "korlátozott" hibaüzenetet ad. Ez már lassan 2 hete így megy. Amikor újraindítom a UPC-s modemet, utána 15-20 percig ismét tökéletesen működik minden, majd megint korlátozott üzemmódba lép az egész. Vezetékes megoldással van internetem, de mivel a modem 1 szinttel lejjebb van, ezért elég kényelmetlen ez a megoldás, és nagy szükségem van a folyamatos internetre minden helyen a lakásban a munkám miatt.

    Megpróbáltam minden lehetséges módon kijavítani a hibát, de egyik megoldás sem hozott sikert.
    -kicseréltem a wifi router-t, hátha azzal volt a gond. NEM
    -váltottam a beállításában csatornát, hátha más is azon van. NEM
    -cseréltem kábelt, hátha szakadt. NEM
    -próbáltam statikus IP vel, de úgy sem oldódott meg.

    Ez az egész probléma egyébként egyik pillanatról a másikra jött elő, amikor pár órán keresztül nem volt UPC szolgáltatás. Voltam náluk is, hogy jelezzem a problémát, de azt mondták, hogy úgy látják, megfelelően működik minden.

    Már kezd nagyon idegőrlő lenni ez az egész. Remélem lesz valaki, aki tud használható segítséggel szolgálni! Hálás lennék! :R

    Segítségeteket előre is köszönöm!
    (bocsánat, ha "zavaros" az írásom, de jelenleg is az agyvérzés közelében vagyok...) :W

  • kabelmania27

    félisten

    válasz Oryxtor2 #1 üzenetére

    Üdv!
    Kérdésedre választ ITT fogsz kapni.

Aktív témák