Aktív témák

  • #53707264

    törölt tag

    ((Elnézést hogyi de nyitom de nem találtam olyan részt ahova nyithattam volna))

    Üdvözletem mindenkinek.

    Az egész történet a múlt hetektől kezdődik. Az utóbbi napokban a Google Chrome gyakran egy weboldal kattintása után összeomlott, jött a jajj stb szöveg.A tegnapi nap folyamán amikor hazaértem felháborodva közölték velem hogy a Windows 8.1 aktválást kér + a Chrome 2 weboldalanként összeomlik...Elővettem a 8.1 lemezt majd bootolás után bejött a telepítő. Miután megformáztam a partíciót elkezdtem telepíteni. Már az elején feltűnő volt hogy a "Windows fájlok másolása" első lépés kb 5 mp alatt befejeződött. (0%-ról 100%-ra egy pillanat alatt). A "fájlok előkészítése a telepítéshez" rész sokkal furcsább. Random százalékoknál kiírta hogy a Fájl sérült vagy nem lehet beolvasni és a végére egy hibakódot. Természetesen ez van 22%, 56%, vagy éppen 4%-nál. Legalább 10X próbálkoztam mire meguntam.. Elővettem a Windows 7 lemezt és ugyan ezt csinálta. Másodpercek alatt átsiklott az egyébként legalább 10 perces folyamaton és ugyan úgy hibaüzenetek fogadtak véletlenszerű százalékoknál. Miután ezt is legalább 5X megpróbáltam elővettem az XP lemezt. A telepítés csodával határos módon sikeres volt. Ezek után letöltöttem egy másik 8.1-et (64 bites) és kiírtam lemezre elkezdtem a telepítést. Teljesen ugyan az történt mint a fent leírtakban. Annyi különbséggel hogy a "feájlok előkészítése a telepítéshez" 100%ig végigment és 2 másodperc alatt "Összetevők telepítése" "frissítések telepítése" végbement majd a végén egy hibával kidobott. Ezek után legalább 2X írtam ki újra 2X és 4X sebességgel is de az eredmény ugyan az. A Pendrive-ra is felmásoltam és ott is ugyan azt csinálta. Ekkor gyanakodni kezdtem hogy mivan ha a merevlemez rossz. Kicseréltem egy régire de ott is ugyan azt csinálta...Ezek után már felfogni nem bírom hogy mi lehet a probléma...Ráadásul ma vettem észre hogy a 2X 2GB rambol csak egy működik amivel egyáltalán elindul a gép. A Segítségeteket kérném mert ez nem mehet így tovább.

    Ismert hibák:
    - Windows 8.1 & Windows 7 (64 bit) telepítése hibás. 1mp alatt csinálja meg a "fájlok előkészítése a telepítéshez, Összetevők telepítése, frissítések telepítése részt.
    - A merevlemez, DVD olvasó,író hibásodása kizárva..
    - RAM gyanússága

    Update: Miután az egyik ramot kivettem a gépből a maradék 2 GB_al próbáltam a 32 bites rendszert telepíteni. Ugyan az a hiba jött ki.. Most már sejtelmem sincs.

Aktív témák