Aktív témák

  • SeF

    tag

    Kezdd az elején!

    A héten sikerült megtudnom mit is jelent a blog... Ez gondolom a saját szegénységem bizonyítványa. :)

    Tegnap és ma elolvastam pár ember naplóját, és elhatároztam hogy magam is belekezdek egy ilyenbe mert majd pár év múlva visszaolvasva milyen jót fogok derülni fiatalkori eseteimen.

    Ami jelenleg foglalkoztat az a vizsgaidőszak. 4 vizsgám lett volna, de sikerült egy elővizsgám, így maradt 3 :) juhéjjj :D Holnap megyek az indexemért, meg leadni egy tervet... viszem a gépemet mert javítani biztos kell rajta, érdekes ember a tanár, de nagyon jó fej:)

    Életem az elmúlt félévben nyert igzán értelmet, nem nehéz kitalálni mi, vagyis ki miatt. Tőle tudom mi is a blog:) Sajnos egyoldalú ez az érzés... van ''barátja''. Tudtára még nem adtam a dolgot, mert addig csak elrontanám a mostani nagyonis jó barátságot, míg nem szabad a pálya. Hogy számító vagyok?! Lehetséges. De a cél szentesíti az eszközt.

    Nagyon sok mindent együtt csinálunk. Sőt, mindent! De csak az iskolás dolgokat... Kölcsönösen segítjük egymást. Egyikünk se tud olyat kérni a másiktól amit ne tenne meg. Azt hiszem ő az akivel egész életemben fogom tartani a kapcsolatot.

    Hogy ki is ő? A neve: Viktória. Aranyos kedves és helyes csajszi. Egy picit idősebb mint én (márha a 6évet picinek lehet nevezni), de ez sosem zavart. Eddig jórészt idősebb barátnőim voltak, nem szeretem a folyamatosan mosolygó, minden blőd viccemen nevető fiatalabb csajokat, akiket jórészt csak a fuxmennyiség a kocsi és a tárcámban lapuló Visa és MasterCard-om vonzz. Volt ilyen barátnőm is. Imádom az életet olyan igazságos néha:) Egyik cimbimmel közösen hajtottunk ugyanarra a csajra, egy időben járt mindkettőnkkel, győzzön a jobbik alapon. Vesztettem... De csak először. Utólag visszagondolva hatalmas tapasztalatot nyertem és igazságot is. A csaj kinek mennyi alapon döntött... Egy Suzukival nem veszem fel a versenyt cimbim 530-as Bmw-jével. Így hát röpültem... A sors fintora, hogy cimbi 4hónap múltán dobta. Igenis van igazság!:D Minden nap eszembe jut és jót mosolygok:)

    De vissza amibe belekezdtem!
    Viktória!
    Ő az aki én nem, és én az ami ő nem. Kiegészítjük egymást.
    Mai napig előttem van mikor megláttam. Nagyelőadóban 3.sorban ültem (nem vagyok stréber!:D ) hallom valaki bejön félidőben közgázelőadásra és lehajtja az ülőkét. Kb a 10.sorban a túlfelén.
    Villámcsapás!
    Onnantól folyamatosan hátraforogtam... Egyszerűen gyönyörű volt.
    Hetekig a nevét sem tudtam aztán informálódtam. Félév végéig szót sem váltottunk egymással. 2. félévben több órára együtt jártunk, összebarátkoztunk és menet közben megismertem, megszerettem.... belészerettem:)

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Most beszéltem egyik volt kedvesemmel, Anikóval.
    Pár hete felhívott, hogy gyermeket vár. Hát mitnemondjak rajtam volt a para, hogy apuka leszek, de számolni még tudok, bár matekból már harmadszorra húztak meg:D Egy hétig nyugtatgattam magam, hogy nem leszek apus... Fiatal vagyok még, 21 évesen nem lenne még itt az ideje. Pár perces számolgatás után kibogoztam hogy egy héttel azután fogant, hogy együtt lettünk volna, de az orvos is tévedhet, továbbra is para:)
    Igaz már jó ideje nem úgy voltunk mint egy pár, igazából sosem voltunk igazi pár, de kedveltük egymást, értelmes emberek lévén találkoztunk néha néha, és...:)
    6nap parázás után hétvégén átbeszéltük a dolgot és megnyugodtam:D

    Mostanában kezdik ismételgetni a Viasaton a régi magyar sorozatokat, most is a Lindát nézem:) előtte Angyalbőrben, pénteken Privát kopó:D

    Napok óta egy tücsök húzza az ablakom alatt... néha megőrjít:)
    A macska szokás szerint meggárgult folyamatosan futkos fel alá. De mentsége, hogy elkapja a legyeket meg a repülő dolgokat és megeszi:) valamint annyira édes:) kóbor macsek, lassan egy éve van velünk. Az állatorvos szerint igazi albínó macsek, hófehér és kék szemekkel, és nem süket!! Állítólag az albínó macsekok süketek, de neki van egy szürke folt a fején a bőrén így lehet megkülönböztetni, mondjuk mi empirikus módon ciccegtünk:D Már mielőtt belépnénk az ajtón kulcscsörgésre az ajtó elé ül:) A lakásban bárhová megyünk mint egy kutya jön és előbb ér oda bárhova, mint te:) Imádom. A nevén nem sokat gondolkoztunk hívtuk mindennek az elején aztán a Marci maradt rá.
    A szomszédban van eg kutya annyira picike hogy a tenyerembe elfér és nem fog megnőni. Szó nélkül lealázza a kutyát, ha kint vannak egyszerre a macska lazán nekimegy. Az én macsekom bátor cicus :D

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Most beszéltem Vikivel:)

    Holnap remélem összefutunk az isiben, bár ki tudja.

    Kicsit beszélgettünk, mert fáradt, a tervet csinálja. Szegényke nincs még kész vele, én is azt hittem hipp hopp meglesz aztán 4nap folyamatos munka volt a befejezése...

    Valahogy előjött a fényképekről szó. Mondom amit látok ahhoz képest fogytál, erre kapom a választ hogy pont nem:D mindígis kerek feje volt. Erre én, szted én miért hordom ilyen hosszúan a hajam? A válaszban megkaptam az alázást: hogy egy 15 éves nyikhajnak tűnjek. De nem piszkálódik:) én is csak azt piszkálom akit szeretek, erre ő, hogy ő egy ilyen szurkálódó kis némber:) Én eddig még nem vettem észre, mondjuk én mindent viccnek veszek először... volt is ebből már baj:D
    Annyira aranyos egy csaj, hogy nem lehet kimondani...

    Ne vedd komolyan az életet, nem éled túl! nemtudom már hol hallottam... de ez jelemez engem a legjobban. Nem érdekel mit szúrok el , nem görcsölök rajta, ha nem sikerült ez van, megpróbálom újra, bízom a képességeimben és a szerencsémben. A régi némettanárnőm szerint nagy hazárdőr vagok, igaza volt:) Kell a feszkó, különben nem élet az élet. Persze az egészséges felpörgetős feszkó kell, nem a görcsölés és a kétségek.

    Megyek megnézem a macskát mert szökni akar az ablakon...


    Holnap megyek a Faluba, fekszem is le, jóéjt mindenkinek!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Egy szó ami most vagyok, hulla. Elfáradtam rendesen. Fejem fáj.
    De most mégis jól érzem magam, jó kedvűen:)

    Isiben indexemet megkaptam.
    Tervemet bemutattam, s ahogy sejtettem javíthatok ki pár dolgot, de hamar készen lesz. A Dima bácsi:) a műszaki leírásomra csak ennyit mondott mikor becsukta: Messze ez a legjobb amit a mostani évfolyamon olvasott. Nem hiába volt az a sok kettőtőlestetizenegyig szüttyügés és kemény munka:) holnap megyek veszek pauszt és 18as tusfilcet átmásolom a helyszínrajzot, szépen ahogy a tanácsokat kaptam:) Szerdán ujra Falu. Bemutatom újra a tervet az említett javítgatásokkal. Elismerően mondta mikor visszaadta a mappát, hogy Péterkém, ez már majdnem kész. Pedig ez nagy szó nála:) Nevemet kizöldítette, hogy leadtam:) a 3 oldalas lista talán 10ede pompázott a dicsőséget jelentő zöldben:D

    A vízépítéstanárt nem találtam, 2óra várakozás után döntöttem, hazajövök, 3ra különenis itthon kell lennem. Majd ezt is odaadom szerdán. Pedig csak egy a4-es oldalt kell odanyomnom neki kb 4 sorral, ami kimaradt a tervemből. Sebaj.

    A városépítést mentünk megkérdezni a tetőtérbe Iliásszal, aki talán a legjobb haver a suliban. Jófej srác. A titkárságon csak egy kiscsaj volt, megkérdeztem hogy hol tudhatjuk meg az eredményt és mikor írják be. Mondta hogy az Előd majd jön, ő tudja mindezt. Be sem fejezte a mondatott Előd belépett:D Hurrá.
    Megérdeklődtem hogy melyikünknek hányas, az enyém 5ös lett, Iliászé 3-as. Előd viccesen mondta előtte, hogy ha beadtátok a tanulmányokat akkor négyas vagy ötös, majd mosolyogva mondta , hogy te vagy az egyetlen kivétel a tied 3as...
    Pedig megérdemelte volna a 4est simán. De legalább megvan a félév és a kredit.

    A közműtanszék előtt álva a folyosó másik végén a menedzserek konzultáltak. Hmm gondolkodtunk miért nem a menedzser szakra járunk, ott vanak a legjobb csajok:) lehet, csak semmit nem fogunk kezdeni a menedzserdiplomával. Makózoli egyik csoporttársam is diplomázott menedzser szakon, semmit nem tudott vele kezdeni, beiratkozott építőre is. Jól tette:)
    Jó kis csajok voltak, egyik aki közelebb jött hozzánk szintén a tanárt keresve, igazi toppos nőci. Hosszú szüke haj kék szemek és észbontó forma... Volt egy másik szöszi is ő főleg hátulról fogott meg mindenkit, olyan feneke volt hogy rajzolni se lehetne szebbet:D Allezusammen se volt rossz, helyeske volt:)

    Tata 28 fok és a frizura tökéletesen tart...de holnap levágatom... hosszú már, zavar.

    Viktóriával nem találkoztam, lehet mindjárt felhívom, hogy mizujs Vikus:) Megosztom vele a mai eseményeket.

    Szomjan halok, mindjárt megnézem lehűlt-é a tea amit a hűtőbe tettem.
    Ha nem írnék többet akkor meghaltam:)

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    ....
    Na kira... Beírtam ide egy csomó mindent, a zonealarm meg frissítésért könyörgött már egy hónapja, mondom neki, ok... Erre nem kitörölte amit már bepötyiztem?:(((

    Jót szunyiztam, a fejfájásom is majdnem elmúlt. A PH!-s táborról olvasgattam a fórumon, jó lenne megismerni az itteni embereket főleg Tildyt :))

    Nem gépelem be amit már beírtam, így kellett lennie:)

    Na Győzi eladta Beját egy Lámbordzsíníé:D COOL:D

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Lefekvéshez készülődöm, gondoltam még benyomom a Fragma Man in the Moon c számát, sikerült ma letölteni, eddig csak nagyon rossz minőségbe összevissza szabdalva volt meg:)
    Hallgatom,nyomom a pasziánszt és érzem hogy olyan esőszag van. A szél is megélénkült. Holnapra Onyutha Juci felhőt jósolt, lehet most igaza lesz?:D

    Imádom az esőt és a villámlást. Ilyenkor látni működik a természet:)

    Macska meggárgyult... már vagy 10esszerre szeli át a lakást a kanyarokban körömmel akar kapaszkodni, pechje van mindenhol járólap:D

    28 lekérdezés- valakit érdekel az életem és annak történései?:) Bizti jót kuncog rajtam. Te is írsz saját blogot?:) Van itt egy srác Sipi, az ő naplóját olvasgatom. Szomorú ami történt vele, de jól halad hogy összeszedje magát. Hajrá Sipi!:)


    Jóccakát mindenkinek!

    Ui: Holnap reggel fél kilenc, fodrász:D

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Ez a nap is eltelt...
    Reggel voltam fodrásznál, levágattam a séróm... Sajnálom, de itt a meleg idő. Olyan idétlen fejem lett, de a kozmetikus kiscsaj szerint és anyum szerint is jobb, mint ami volt. Majd a csajok döntenek:D

    Holnap isi, most végeztem a helyszínrajz másolásával, javításával, egész jó lett:) Műszaki leírásomat további egy oldallal bővítettem így már 11 oldalas a téma:) Holnap kinyomtatom ami kell és összefűzöm, harmadszorra:D

    Kénytelen voltam tuspótló filcet venni, 0,1eset olyanom még úgysincs:D nade 890forint... nem vagyok skót, de a Damjanich utcai Ceruza kuckóban 300 volt a 0.5-ös az isi mellett a Thököly klubban 400, igaz az Faber-Castell. A mai szerzeményem Rotring. Tata drága hely... de szeretem, kis nyugis város. És egy megveszekedett normális szórakozóhely sincs. Ha valaki belevágna egy jó night club bizniszbe szóljon, szívesen társulok:) de most komolyan! Ráférne erre a városra egy nem részeg gimisektől és cigarettafüsttől telített vendéglátóipari egység.

    A Vészhelyzetet nézem, a csigakettesen A Profi van. Egyik kedvenc filmem, a zenéjétől mindíg rámjön a sírhatnék, de fiú vagyok és a fiúk nem sírnak:D

    Jóéjt mindenkinek!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Dolgos nap volt ez.

    Kész lett az autónk, a szervíz nagyon lassú volt, 3hetet ültek a buszon... de kira lett, az egészet újrafényezték:) bár a riasztó még mindíg rossz... de mentségük hogy szépen kitakarították.

    Voltam isiben, ujabb 150km-ert megtéve... Kiba**zott drága a benzin 256,90 a sima 95ös.
    Tanárt az udvaron láttam odamentem, illedelmesen köszöntem. Kérdezi: mi van Péterkém be akarja adni, mondom: igen szeretném. -most nem tudja, mondom nagyon sietek és nem tudok visszajönni, p meg nem akart felmenni a másodikra vagy cipelni magával amíg fel nem megy. Mondja rakjam be a fakkjába. Jó felmegyek titkárcsaj ott van mondom a Dima bácsi fakkjába teszem be. Erre, hogy ne rakjam be adjam oda neki, mondom ő küldött fel. Akkor add ide nekem. Az asztalra tette:) jól látható helyre nem ásta el.
    Az ajtón kifelé menet rájöttem hogy egy lapot benne felejtettem ami másvalakihez ment. Visszamentem kivettem pont akkor toppent be az a tanár akinek oda kellett adnom, mondtam ez még lemaradt multkorról tanárúr! -Jó. Elvette:) Viszont látásra!:)

    Lefelé menet a harmadikról gondoltam bemegyek a büfébe, hátha valaki van ott, senki... Fordulok vissza, a másik lépcsön látom a szemem sarkábl hogy mintha ismerős lenne... VIKI volt az :)) Leültünk és háromnegyed órát dumcsiztunk meg segítettünk egy srácnak a tervjében. Végeztünk rámnéz, mondja: Elkísérlek:) megy cipészhez javítatni egy topánkát.
    Kiérünk a kapun, és hótt egyenes irányba indulok el, kérdi , na nem jössz? Mondom a mellékutcában áll a lovam:) gyere:D
    Nem ő inkább sétál, mondom biztis? Mosolyogva igen, köszi. Szia...:(
    Siettem, majdnem futottam az autóhoz. Sosem szoktam a Thököly úton menni, autógyilkos... de most ott mentem, utolértem, dudáltam integettem. Ő is, és mosolygott.:))

    Még az isiben kérdezte hogy hogy tudunk kommunikálni, ha netán kérdése lenne. Mondom telefon fax email msn:) Jó majd msnezünk:) mondta.

    Mondani kellene neki mi szitu, de mikor? Jó most nem arra vagyok kiváncsi h reggel fél 10kor, meg ilyenek, hanem az időzítésre. Aki tudja küldjön legyenszíves egy emilt, köszönöm:)

    Colombo van a téfauban, a retek tévén meg Braunschweiger... Cool! megy a south park:D Na nézem aztán x-akták és szunya.

    Fáradt vagyok.

    Megnőtt a lekérdezések száma, valakit télleg érdekel miket hordok össze:) Sipi tagtárs kezd túl lenni a nehezén:) guga napok óta nem írt már...
    Valaki törölte a blogját, én vagyok a 169dik de csak 168 téma van...

    Jóéjszakát mindenkinek!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    hmm..
    Ma ki sem léptem a lakásból, kell egy ilyen nap is:)
    Igazából ma nem csináltam semmit. Igaz kiporszívóztam, tanultam picit, de semmi többet.
    Ami lényeges talán, hogy ki akartam pucolni a fülemet, végülis sikerült, de mikor dobom ki a piszkálót látom hogy egyiken nincs vatta... Körbenéztem amerre jártam, hogy nem-e esett e le. De nem...:( Megkértem anyumat nézzen bele, nem látott semmit... mondom fujjon bele:) nem éreztem semmit hogy lenne e bent valami, viszonyításképp a másik fülemet is megfúvattam, nagy különbség nem volt. Ha éjjel nem mászik ki akkor holnap fülészet:D bár semmit nem érzek és hallásom se rosszabb. Nem ez az első eset, akkor sikerült kiszedni:) Nagyon vacak néhány márka, lejön a vatta és a műanyag is elhajlik... Jótanács! Minőségit vegyen mindenki, lehet 2x annyi, de ez nem fordulhat elő azokkal. Ja és magyar gyártmányt! Ne valami import szutykot, meg amúgy is, magyar embernek adjunk munkát, ne vmi idegen országnak. A vacsimnál megnéztem a majonézt, ez volt rajta: Köszönjük hogy magyar terméket vásárolt.
    Egyfolytában egy dallam ment a fülemben, sikerült beazonosítani hogy Depeche Mode, a címe már nehezebben ment, de a Policy of Truth az. Még szerencse hogy lerippeltem a The Singles 86-98 cdm-ről. Nyugi, eredeti!:) A westendben vettem a földszinten. Jó áraik vannak:)

    Nincs meg valakinek az Öllös-Borsos- Vízellátás könyv? Nagyon kellene.

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Szépjóestét!

    Tegnap este a Cool-túrát néztem, eddig még em láttam, überfasza kis tinifilm:)
    A mai napom átlagos volt, semmi említésre méltó nem történt.
    Délelőtt néztem a Baywatchot, közben elgondolkoztam hogy milyen jó is lenne ott nekem:D Ha idén nyáron nem is, de jövőre megvan a cél, irány Los Angeles:) Kb egy éve jelentkeztem erre a Greencard lottóra, ideje már érvényesíteni a részvételt.:) Amint alkalmam lesz rá elhúzok ebből a gányból:)

    A privát kopót nézem. Jó kis sorozat volt anno, és még most is:)

    Délután elgondolkodtam hogy mikor sikerült utoljára egy jót inni, hát szilveszter magasságában... Itt a nyár, irány a Balcsi majd ott. De kivel menjen az ember? Az itthoni haverok jönnének, csak pénzük nincs soha. Majd megkérdezem Iliászt, hogy nincs- e kedve, aztán páran levonulunk. Nagybácsimat megkérem hogy a csokigyáros nyaralót intézze el. 10éve nem dolgozik már ott, de minden évben a gyár nyaralójába mennek:) Vagy ha nem jön össze ott az Agárdi nyaraló, ami saját, csak épp a tó a derekamig ér a közepén:D Valami lesz:)

    Délután úgy elnyomott az álom hogy sikerült fél négyig aludnom kb 1től... mitől volt ez?! Jólesett bár utána olyan voltam mint aki épp most gurított le egy üveg pezsgőt:) Álomtól ittas Állapot? Röviden ÁIÁ? Új orvosi fogalom:)

    Most éppen a Fragma - Man in the Moon szól, a radio edit verzsönje. Egyszer a Faluból jöttem hazafelé a 100-ason, ami már 1-es út. Reménykedtem h a Pákai Ernő emondja mi a címe a számnak utána, be is mondta:) Haza be a gép elé és search, de csak nagyon szutykokat találtam, összevissza vágva, az ének benne sem volt, meg vmi tunningos tücc tücc volt. De mostmár itt a kánaán:D 192kbit-tel:)

    Anyumnak kellene vmi új telefont nézni, a 3310es nem illik egy üzletasszonyhoz, nincs igazam?! Ez az első mobilja már több mint 3éves, hiába akartam már neki jobbat, nem kell, mert csak ezt ismeri és ezt tudja kezelni. Most kopik benne a 3.vadiúj akksi:D Így csak Nokia jöhet szóba. Preferált megbízható modellek, mint a 6210 vagy 6310i. Csak új, használt nem játszik. Jobb a békesség:)

    Kiba**zott meleg volt ma, és még most is este... mi lesz augusztusban??!

    I'm going to take my time
    I have all the time in the world
    To make you mine
    It is written in the stars above
    The gods decree
    You'll be right here by my side
    Right next to me
    You can run but you cannot hide

    Don't say you want me
    Don't say you need me
    Don't say you love me
    It's understood
    Don't say you're happy
    Out there without me
    I know you can't be
    'Cause it's no good

    I'll be fine
    I'll be waiting patiently
    Till you see the signs
    And come running to my open arms
    When will you realize
    Do we have to wait till our worlds collide
    Open up your eyes
    You can't turn back the tide

    Don't say you want me
    Don't say you need me
    Don't say you love me
    It's understood
    Don't say you're happy
    Out there without me
    I know you can't be
    'Cause it's no good

    I'm going to take my time
    I have all the time in the world
    To make you mine
    It is written in the stars above

    Don't say you want me
    Don't say you need me
    Don't say you love me
    It's understood
    Don't say you're happy
    Out there without me
    I know you can't be
    'Cause it's no good

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Ez aztán jó meleg nap volt...
    Semmit nem tanultam ma, pedig elhatároztam...:( lusta vagyok, belátom, de lustaság fél egészség;)
    Rá kellett jöjjek, sorozatfüggő lettem:) Barátok közt, Szeress most, basszus... gáz, mi?:D
    Most is azt nézem. Előtte volt a Linda és a lottósorsolás, az Angyalbőrbenről lemaradtam, sajnos... rokonlátogatás volt.
    Mikor mentünk odafele, megleltem a lottóimat a kesztyűtartóban, kérdem nőnemű felmenőmet, hogy feladjam-é. Kapom a választ nekem aztán édes mindegy. Jó akkor feldobom.
    Fekszem kapcsolgatom a téfaut, az Állami Televízión megy a sorsolás, elég volt látnom az első 3számot és tudtam hogy nyertem, kettesem van:D A 8 és a 84. Ezt mindíg megjátszom, a születésnapom. 84 augusztus, szerencsés csillagzat alatt születtem:) Jelenlegi kombináció az egyik az egy közös dolog, Viki és az én születési dátumaink. Kijött 5 számból, ő is augusztusi, ő már szűz, jómagam még a sörényes király:D
    Szóval kettesem van, kapok majd kb olyan 800forintot érte, tehát nyertem kb 100at:) Kit hova vigyek?:)

    Ülök és csendben izzadok. Ezt a meleget...

    Kinéztem a helyben egy eladó telket, házastul. Fel kellene hívni. Jó lenne egy kis hely ahová elvanulhatok, meg aztán nem zavar senkit ha netán egy kis bulit szeretne az ember:) Errefelé nem is olyan drágák, igaz egy kis faháznál vagy borospincénél nem lehet többet építeni hiába akármilyen nagy. Megérdeklődöm, 500ezernél biztos nem lehet több.
    Mostanában folyamatosan ingatlanokat akarok, az első helyen az a lakás áll ahol most is lakom a 7.kerületben. A házinéni már idős, visszajönni nem akar, én már megszerettem ott, meg nagyon kira a lakás is. Réka aki egy ideig ott lakott velünk, bedobta a témát hogy vegyük meg. Először nem is foglalkoztatott aztán átgondolva mekkora királyság lenne egütt megvenni. Olyan 13milliót érhet így, a hülyének is megéri. Mivel már 2éve ott lakunk és kifizettünk töb mint másfél milliót érte az lenne az alku. Tehát bútorokkal mindennel együtt max 12millió. Az 6-6 fejenként, 2 hatalmas szoba, hatalmas belmagassággal, 3,6m:) kb, lemértem:) Kezdetnek 3,5-3,5 saját erő, hitel meg 5milliócska. Az egyik banknál ez 20évre jelent havi 36ezret, tudom zseni vagyok:) De ez a 20 év sok nagyon, nem belátható, meg eladósodni se jó dolog. Tehát 10év az már nyerő. Ilyenkor havi 100körül van, de most fizetünk 70et havonta és még 2 évig bizti isibe járok még. Szóval ugyanott lennék átlagolt havi fizetésben, így 8 év alatt saját lakásunk lenne, egy biztos pont mindkettőnk életében. Amíg meg nincs saját jövedelmünk addig van ez az előtörlesztés, az 20-25 havonta választott ideig. Utána meg már a saját lábunkon állunk, szülők nélkül. Jók ezek a lakáshitelek, jól ki vannak találva, de csak azoknak jó akiknek van már amugyis pénzük, akinek semmije nincs annak sajna esélye se van. Mértnem a német példát követjük? Bérlakás fix időre. Fele annyi, mint az albérlet és senki nem rak ki csak úgy. Utána meg felajánlják megvételre,de az is nagy butaság. Ügyesek a németek, jóformán semmijük nincs, mármint lakás, de annál jobban élnek.
    Végeztem a suliban talán Deutschland lesz a cél, németet már ált elsőtől tanulom egy fél év kihagyásom volt csak. Jól is megy.:) Összeszedek valami jó kis tuti csajt és hawaii dizsi napszemüveg:D Vagy Vikit, az lenne az igazi királyság:)

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Az anyját, jó meleg volt ma is és még most is.
    A hetihetes megy éppen, jó poénok, mint mindíg:)
    Tanultam elértem a füzet végére:) nem lesz nagy cucc a vizsga, bár tuti megbukok:D nembaj, van iv. És különbenis angol kutatók szerint a bukott diákok gyakorlati tudása sokkal biztosabb, mint akik nem buknak soha. Igazuk van, van idő megérteni a dolgokat és amit kétszer ül le tanulni az ember az meg is marad:)

    Már jó ideje regisztráltam magam a csajozás.hu-n, aztán harakiri lett a vége. Pár hónapja újraaktiváltam magam. (ha netán valaki kiváncsi rám, ott vagyok kép is van) Tegnap beléptem, mondom megnézem az új arcokat, akadnak jó csajok. Eddig kétszer irtam két lánynak, választ a mai napig nem kaptam. Mondjuk nem is várok semmit ettől, bár a válaszokat megérdemelném.Találtam egy igazán szemrevaló kis némbert, proba cseresznye:D írunk valamit neki. Amibe nem kezdünk bele az sosem lesz kész!

    Mit írjak még? A naplóm nézettségi indexe megugrott egy nap alatt nyolc lekérdezés:) Remélem jót kuncogtok rajtam:)

    Megnéztem Sipi bácsi blogját. Ma aztán kitett magáért, rengeteget írt.

    Szoktátok figyelni a slágerlistát? Van egy pár jó új szám, főleg az Ogli G - High Rollars. Kira a klippje, bár azért egy 2005-ös Audin egy régi 2004 május előtti rendszám, hátt snassz. De a csajok jók, mondjuk némelyikben csak a szilikon domborodik:D Kritikus vagyok ls kötekedő:D Ez vagyok én. Nem fogadom el a dolgokat, sem fenntartások nélkül se úgy ahogy vannak. Legyen minden úgy ahogy nekem kell, nincs igazam?! Persze csak ha nem úgy van ahogy én jónak látom. Bizonyos esetekben kompromisszumok léteznek:)

    Olvastam ma a kocsilopás vagy hasonló című topikot. Kaptam egy jó tippet autólopás ellen, orosz nyelvű újságot kell az ablakba tenni:D Persze nem Suzukiba vagy Trabiba, Ladában még stillszerű is lenne:)

    Délutáni pihenésem közben felötlött egy régi filmötletem. Egész jól meg lehetne csinálni itthon, magyar színészekkel:) Nem ismer valaki egy befolyásos embert filmes berkekben? Összedolgozva ki lehetne valami szuper filmet hozni belőle.
    Night klub ötletemet még mindíg nem vetettem el, keresek üzlettársat lehet pont a Gida lesz az.

    Jóéjszakát mindenkinek!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Iszonyú nap volt.
    Keltem 520kor, kb fél órája értem haza a szerelőtől. Az indításgátló lezárta az autót. Se kép se hang... Holnap márkaszervíz, majd kezdenek vele valamit,de a riasztót kidobatom az biztos. Domibá a szerelő olyan megoldást tud csinálni amit senki meg nem kerül. És kb 500ft a költsége. Ha érdekel valakit elmondom, pofon egyszerű.
    Egész nap 50Cent -This is have we do c. számát hallgattam, az instrumentális verziót, semmi szöveg csak a nyávogás:) nagyon jó.
    Jöhetne már az a hidegfront amit Onyutha Juci jósolt, megmurdelek már. Állítólag az ablakokat be kellene csukni mert viharos erejű szél lesz. Aham, addig meg süljek ropogósra?!
    Korda Gyuri a Szuláknál. Igaz Klárikkám?!:D

    Gianni beindította bazár number 7.0át. Lehet igényelek egy laptop hdd-t, betelt a 30gb. Visszagondolva az előző gépemben csak egy 6,4es traktorhangú seagate volt/van. Ahhoz képest ez volt a betölthetetlen tárhely. Namármost betelt...:D Vagy kiiratom dvd-re az összegyűjtott dolgokat, de akkor meg egy dvd olvasót kellene venni hozzá. Ördögi kör. Számítógépben olyan dolgokra nem költök ami elavulhat. Értelmetlen pénzpocsékolás csak azért hogy elmondhassam, hogy nekem ilyen és ilyen van és én vagyok a király, kb 2napig amíg a szomszéd csávó is vesz egy 2x jobbat. Hülyeség. Mondjuk a hálópartin mindenki cipekedett fél órán keresztül a garázsba, gép, monitor, kellékek. Én meg simán beballagtam hónom alatt a notebokkal:D Szóval ki a király?!:D
    A Medal of Honor simán ment, semmi akadás, pedig ez egy akkormár 2,5éves gép volt. Azok meg újak, nekik néha beakadt a kép:))

    Sorozatfüggőségem okán nézem a Magnumot is. Nagyon megtetszett az a 308 GTS Ferrari, nekem is olyan kell!!!:D Végülis használtan 20000angol font. Semmisem lehetetlen:) 25. szülinapomra megvan a meglepi:)
    Rendszeresen nézem a használtautó.hu-t. Találtam ma egy gyönyörű Hiace-ot. A kettő mellé szépen menne egy harmadik is, és nem is olyan drága 1750e+tréfa. Régóta pendítgetem a témát már hogy kellene egy harmadik Hiace. Lassú víz partot mos.:)

    Ma átjelentkeztem egy másik vizsgaidőpontra szerda helyett, csak jún30án volt hely. 180 vizsgaférőhely egy olyan tárgyra amire 182en járnak? Ráadásul összevont, mert a tanár nem csak egy tárgyból vizsgáztat... Nagyon jó. Ez van ezt kell szeretni.

    Megfájdult a fejem..
    Megyek benézek a játék.hu-ra cseverészni:)

    Jóccakát!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Ez tartalmas nap volt. Mentem mint a mérgezett egér.

    Nem is tudom mit írjak...

    Kijavították az egyesemet kettesre menedzsmentből, az elővizsga miatt:D Sikerült 30áról átjelentkeznek 14ére közműellátás vizsgára, így lesz esélyem javításra ha netán nem sikerülne.:)
    Beszéltem Vikivel, előtte írt képeslapot, amiben megköszönte hogy segítettem a tervében, így ma le tudta adni. A Dimabá már hívni akarta, hogy csak nem adta e fel a végén. Tanár kérdezte, hogy ki segített megcsinálni neki, mondta h én. Ahogy mondta a Dimabá elismerően hümmögött és bevette:D Közben jött a vizsgáztató tanár is, hozta az ő diákjainak a névsorát és elkérni azokét akik leadták a tervet. Namármost 68 emberből 5 adta le nála... Érdekes lesz a vizsga, holnap szórás lesz az időpontokból:D

    Nem is tudtam, hogy Suzukihoz ilyen olcsó az olajszűrő. HOzzá voltam szokva a Toyota 4000Ft-os szűrőjéhez, ez meg kemény 600Ft:) Kapott a Szuzi Castrol GTX olajat, mostmár lehet nyomni neki. Kicsit kihúzodott a csere, 20000km-rel ezelőtt lett cserélve, tudom fekete pont nekem...

    Ja igen reggel a Toyota márkaszervízben kezdtem. Az autó reggel váratlanul beindult, így nem kellett huzni. Na srác szédszedte a műszerfalat, szöszmötölt. Kiderült hogy egy bizti kimaradt azért nem indult...:D ááááá. A riasztót kiszedettem, tíz éves, elromlott,elöregedett. A srác mesélte hogy mikor vizsgáa ment és javították nevettek a riasztón, mert cincogott csak:D Rendes volt a srác, munkalap nélkül megcsinálta az index relét is. Volt egy javítás alatt álló szinte totálkáros Hiace bent abből vette ki a relét, nem volt raktáron:D A tolóajtónál meg kitört az érintkező, azt is hozott. Majd holnap viszek neki valamit, egy üveg Henessy-t vagy Jim Beam-et.

    Egy rég nem látott ismerősöm jelentkezett be MSN-re beszélgetünk most is. Régebben csomót taliztunk, mászkáltunk mindenfelé, barátja féltékeny volt rám, de nagyon. Aztán megnyugodott. Mondjuk nagy strigulahuzogató hírében álltam a közös ismeretségben:)

    ÁÁÁ irigymirigy:))

    Jóéjszakát!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Álmos vagyok, fájnak a szemeim.

    Ma semmi érdemleges nem történt velem. Tanultam picikét, 70kérdésből 20at kidolgoztam, holnap folytatom.
    Találtam a vatera-n egy Videoton Cleopatra erősítőt. Amit eddig hallottam róla, mindenki csak dícsérte és bánja hogy annak idején eladta. Kicsit borsos ára van, de kell:) Imádom a retros dolgokat, hangfalaim is Videotonok vagy az autóban is egy 110w-os Tesla mély van:D Nem ezt a felfeszített mély érzését adják, hanem szépen dörögnek, puffognak, elnyújtják lecsengetik a basszust, nem csak egyszecsak semmi mély. Szolid bivaly. Az autóban a sima gyári Clarion egészen jól hajtja a Teszlát, csak rákötve, semmi erősítő nincs. Tudom, aki profi az csak erősítőre köt és a kalaptartó tabu téma. Nekem így is jó.

    Most van a Viasaton a Tőzsdecápák. Megyek nézem is.

    Jóéjszakát!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Hellóka!

    Ó már szerdata nem írtam ide semmit:)

    Gyilkos nap volt ez a mai, korán kelés futkosás délig. Meglett az eredménye: elaludtam a tvn, fáj a fejem...
    Fúj a szél már egy órána, de még mindíg nem esik. Essen már, minden csupa por és az autókra is ráférne egy mosás:D

    Nem történ velem ma semmi érdekes, se tegnap.

    Valamit le akartam írni, de elfelejtettem, na mindegy.

    Pár napja megismertem egy csajszit, Anitát. Direkt nem írok róla semmit:D Legyen elég annyi, hogy minden szempontból ''tökéletes'' :))

    Fáradt vagyok, megyek is aludni.

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Üdv!

    Basszus, 4-én írtam utoljára ide:)
    azóta jó sok minden történt... nem sorolom fel, csak a szokásos.
    Meg nem is emlékszem már rájuk, jelentéktelenek.
    Ma reggel különös álmom volt. Biztos mindenki kitalálja, Vikivel. Hihetetlen volt, legalábbis így végiggondolva és felébredve. Másrészt annyira valóságos volt hogy elhittem mindent ami történt benne. Most nem működött az álmomban is éber énem, aki szkeptikus és nem hagyja hogy el is higyjem ami álmomban történik.
    Konkrétan csak egy dologra emlékszem belőle. Megmondtam neki hogy szeretem, ami nem csak az a ''szeretlek'' volt amit annak mondd az ember aki csak tetszik neki, hanem úgy is gondolja, -!komolyan!-.
    Mondanom sem kell hogy milyen sz@r volt felébredni :(

    Hétfőn kiderült, egyedül fogok maradni a 70négyzetméteren, nem akar valaki a lakótársam lenni? Bár a Rékát még felhívom hogy hogy áll a lakásvétel témához. Szerencsére nyárra van jelentkező, így még maradt időm dönteni.

    Na megyek nézem a Colombo-t:)

    Csáó!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Este.
    Háromnegyed 10.
    A lelkiállapotomat a következő jellemzi: MINDJÁRT BŐGÖK....

    Vikinek nem lett meg a 60 kredetije... átkerül levelezőre...:O

    Ez így nem igazság...

    Másvalaki semmit nem csinál és bent marad, Ő meg mehet...


    Jóéjt!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

Aktív témák