Új hozzászólás Aktív témák

  • penene

    őstag

    beszarás, hogy ha ez a 4 megás ''fapatod'' kinézetű driver jobban szólaltajta meg az audigy2zs karit, mint a hivatalos szoftver...
    Fura hogy egy ekkora pack, meg creative fejlesztés ''csak'' szoftveresen szólaltat meg, ami tényleg nemtom mit jelent, és egy nem is kimondottan erre a kártyára írt driver meg simán hardveresen....

    Ezek a Creativenál ennyire hülyék???
    Nem próbáltam ki 1iket se még :))

    De fura nagyon nekem! Ennyire béna lenne Creative, hogy megcsinálja hangkarit, de az atomdrivert meg nem tudja megírni hozzá... Ami tényleg kihasználja a cuccot? furi...

    Amúgy észrevétel: van a creativenak a média source-sza. Nah, azzal sokkal teltebb, tisztább a hang, mint winamppal!!!!!
    Szóval én arra tippelnék, hogy ha a creative lejátszóját használod, akkor az is ''hardveres'', vagy mi, mert igazán érezhető a különbség a winamphoz képest (EQ kilőve persze;)), a kX driver meg a winampra varázsolja ezt, így a winamppal is ki lehet ezt használni...

    De ez csak tipp.......

    Viszont a media source számkezelője olyan gagyi, hogy nem bírtam 1 hétnél tovább.. nincs rajta egy olyan funkció, hogy J és keres, és stb.... szóval bár jóval szebben szól, mégis a winamp mellett maradtam.


    Mit gondoltok lehet ez? Bár furi, mert elvileg mind2 egy driver, a winamp meg elvileg akkor mind2őt elrontja... :)

    amúgy nem a kx így képekről nagyon fapadosnak tűnik, de csak a megjelenítés, ami semmit nem jelent, csak 250 megába belefért a sok extra + látványterv.... aminek 70%át nem is használom..

Új hozzászólás Aktív témák