Új hozzászólás Aktív témák

  • Deregancs

    csendes tag

    Üdv mindenkinek! Samsung 160 gigás vinyó problémám van. Először is, mikor először használtam, akkor a Windows kapásból 130 gigát látott belőle, sehogy sem tudtam megnövelni, a boltban azt mondták, hogy hardwaretől is függ, hogy mennyit lát a Windows. Mondom, üsse kő, akkor használom így, meg is voltam vele elégedve, gyors volt és halk. Egyszer viszont elkezdett kattogni és befagyott. Utána el sem indult a gép, majd egy jó fél óra múlva visszakapcsoltam, akkor elkezdett bootolni és működött, de a sebessége mintha az eredeti sebesség felére vagy még annál is kevesebbre csökkent volna. Eddig a Windowst betöltötte kb. fél perc alatt, ez az idő most 2 és fél perc, 3 perc. Egy DVD lemez képfájlba mentése 35 perc, egy DVD kiírása vinyóról 40 perc, mindegy, hogy hányszorosan írom. Egyszerűen nem fér a fejembe. Akiket kérdeztem, a kattogás és leállás valószínűleg a túlmelegedés miatt lehetett. A vinyó most jött meg szervizből, azt mondták, hogy minden rendben van vele. Akkor most valami beállítás szar, én vagyok a hülye vagy a vinyó szar? Gondoltam arra is, hogy esetleg a processzorral lehet valami, de nem tartom valmószínűnek.
    Akinek van valami elképzelése, ötlete, szívesen fogadom.
    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák