Új hozzászólás Aktív témák

  • gmcs

    csendes tag

    Sziasztok!

    Volt egy jó kis Samsung RV509-es gépem. Múlt héten ellopták.
    Most nézegetem, mit vegyek helyette. Én nagyon szerettem, jól kézre állt, jó volt a dizájn, gyors volt és nagyon halk. Igaz, a Photoshopot a 4 GB memória már nagyobb fájloknál nem bírta, és kiabált, hogy zárjak be ezt-azt. Terveztem, hogy bővítem, de erre már nem került sor.
    Kérdésem: én tervezésre (autocad), photoshopra, 3D modellezésre keresek gépet, szuper-hiper játékokat nem játszok, de persze az előbb soroltakhoz is kell jó kis memória. Melyik Samsungot ajánljátok, milyen paraméterekkel ehhez?

    Nézegettem, és van ugye a 300E sorozat, aminek szinte ugyanaz a dizájnja, mint az én szeretett RV509-emé volt. Ezt lehet még i3 processzorral, de i5-el is kapni. Szerintetek elég a régebbi, kisebb proci 6-8 giga memóriával erre a célra? Vagy irány az i5? És erről még egy kérdés: azt olvastam, ez a sorozat már nem olyan halk, mint az RV509 volt...

    Vagy néztem még az újabb 300V5A gépeket, ami elvben hasonlót tud, de i5 processzorral, a külseje viszont kevésbé tetszik, és gyengébbnek is tűnik a kasztni.

    Bármilyen véleményt, tapasztalatot örömmel fogadok. Még egy dolog: 200 e-nél többet semmiképp sem adnék érte, de igazából már 160 fölött sokallom. Pláne egy ilyen lopás után...

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák