Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    Na, a picit több, mint 3 hónap alatt már nem minden olyan szép és jó, leszállt a rózsaszín köd. Előjöttek a hibák...
    1. A ház a hűtő nyílásánál nyomás hatására (Esc bill mellett gépet alul-felül megfog, összenyom. szeretem birizgálni a gépet, csak azért tűnt fel) recseg, nyikorog
    2. Töltő csatlakozója _bedugva_ fel-le millimétereket mozog (most még nem vészes, de ha egyszer elfárad para lesz, alaplapcsere?)
    3. (valószínűleg Connectify miatt, pszt, csak a szerviz meg ne tudja) ha nincs max jelerősség a WiFiről gyakran ledobál (2-3as jelerősség, mellettem csomó laptop simán rajt marad ugyan azon a hálózaton...) meg úgy általában baromi gyenge a vétele. Random kékhalálok (havi 1 kb) a zsintel driverre hivatkozva :((

    4. már kezdettől fogva így van: alvó állapotba tetű lassan megy (30-40mp kb, szégyen ez egy i3-tól), szerintem Samu driverektől lesz
    5. és a legrosszabb: pixelhiba (bár inkább csak beégett pixelek, egy pixel fixer videó simán kihozza, de akkor is gáz)

    (+1. a képernyő kerete köré még jutott, akkor a billentyűzet köré nem tudom miért nem matt feketét tettek, ez a csillogós felület rohadt zavaró)

    Szakdoga, záróvizsga miatt most nem szívesen adnám be szervizbe, de amint letudom a sulit az lesz.... Ez nagyon gáz egy pár hónapos laptoptól, főleg ezért az árért. Az előző laptopom, Acer 5536G két év alatt negyed ennyi hibát nem produkált.... :(

    Samsung NP300E5Z-S02HU-ról még mindig

    [ Szerkesztve ]

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák