Új hozzászólás Aktív témák

  • kenyerpirito

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy samsung np350v5c s01(az i7es verzió) gépem van kb. 1 éve. Mostanában kisebb gondokkal küszködök, az első az hogy a tesztek alapján amiket néztem, minden játékban több fpsemnek kéne lennie mint amennyi van. Jelenleg legtöbbet World of Warcraft-al játszok, sajnos a számomra élvezhető minimum fix 35-40 fps-t már csak fair grafikán hozza a gép, régen ez nagyjából high körüli beállításokon ment. Call of Duty 2 Multiplayerrel is játszok, itt mondhatni többé-kevésbé fixen a 125ös fpst hozza, de rendszeresen alá is ugrál, minimum grafikán, dx7-tel. A következőket tapasztaltam (elnézést a konyhanyelvért, nem vagyok hozzáértő): a tálcán, ha jobb klikkel rámegyek a catalyst ikonra akkor ahol a videókártyát kéne kiírnia ott csak az intel HD Graphics 4000-es kártyát mutatja, és annak tudom a beállításait megadni. Egyik ismerősöm szerint a CCleaner az aktuálisan futó videókártyát mutatja a számítógép specifikációk között, akár csak a CCleaner, akár valamilyen játék fut, ott is a HD Graphics 4000-es kártyát írja csak. Most raktam fel a legújabb amd drivert (csak betát tudtam letölteni: [ezt]), de semmilyen változást nem tapasztaltam. Játék közben a gép fűt mint az állat, nyáron rengetegszer annyira melegedett a processzor, hogy kikapcsolt (elvileg 105 fokos lehet maximum, legalábbis a program amivel figyeltem a hőmérsékletét ezt írta, és el is érte rendszeresen), de egy hete lanpartyn ugyan ez történt, ahol nem volt meleg a szobában. Ezért szeretném a segítségeteket kérni, hátha tud valaki valami megoldást. Előre is köszönöm!

    kenyerpirito

Új hozzászólás Aktív témák