Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz mhydas99 #39 üzenetére

    Hát igen, jól túl vannak árazva. Egyik kolléga most vett Samsung S szériás másik meg Apple Pro szériás telefont. Mindketten többet fizettek £1000-nél érte. De a 256GB-os Samsung A54 is lesz vagy £500 nálunk, és akkor még hol a töltő stb. Ugyanakkor: tavaly ősszel vettünk 65"-es Toshiba Quantum Dot TV-t. £550-ért... (Azóta volt már £500 is.). És ugye a TV-ben is van alaplap, processzor, RAM, háttértár, kijelző (méghozzá jó nagy :) ), van "töltője" stb, van benne asszisztens, oprendszer, kap frissítéseket stb., talán egyedül kamera nincs benne. Szóval ha egy ilyen batár nagy okos TV £500, akkor egy telefon meg ugyanennyi (vagy dupla vagy akár tripla)... És akkor még nem beszéltünk a hajtogatható-foldable telókról amik meg a csillagos ég (én szeretnék egy 9-10 centi széles telót, de nem akarok hajtogathatót, hoppon maradtam, mert nincs ilyen). De ugyanígy a tabletek is el vannak szállva. Samsung Tab S8+ £900-£1100. Ugyanakkor meg ennél olcsóbban van erősebb processzoros, 14-15,6"-es, érintőkijelzős, OLED kijelzős laptop - akár Samsung márkában is, Asusban meg pláne olcsóbban. Nem tudom miért szállnak el ennyire az árak. Az hogy "mert kompakt" az hülye magyarázat szerintem. Inkább: "azért mert ennyiért is megveszi a jónép"...

Új hozzászólás Aktív témák