Új hozzászólás Aktív témák

  • Ndruu

    MODERÁTOR

    válasz ent #458 üzenetére

    jaj hát dehogynem...:):) olyan kellemes élmény volt mikor visszafelé menet épp az Army Warehouse-os térképet töltötte be, és betöltés után az fogadott hogy a térkép sípol mint állat, mert nem győzi számolni az ellenséget... akkor kaptam az arcomba 30erősen felvegyverezett (talán freedomos) katonát, 3-4 darab bloodsuckert, 4-5 farkasos-kutyás-izét, meg megszámlálhatatlan mennyiségű sima kutyulit... nagyon örültem mikor nekemugrottak egyszerre... persze hogy meg is haltam.. újratöltés és megint ez a kép várt... elbújtam valahova és a teljes ammo készletemet feláldoztam mire sikerült ''végső álomra'' bírni mindenkit...

    (de az az army warehouse a legjobb az egészben.. bemegyek.. van bent 20-25 katona, elbújok a házban, észrevesznek, jönnek, lelövöm őket (ilyenkor ott fekszik előttem 20-25 holttest a 6600asom meg vért izzad mire kiszámolja a poligonjaikat... szegény) erre megint pittyeg a térkép hogy újabb ''frontátvonulás'' várható... és újra annyian jönnek... és marhára nem éri meg rájuk pazarolni a lőszert...
    szóval ARMY WAREHOUSE az elkerülendő helyek közé tartozik... hacsak nem vagy velük nagy haverságban

    Harrrr!!!!

Új hozzászólás Aktív témák