Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Laris2 #14650 üzenetére

    Most mar ertem, hogy mikent csinaljam, de olyan isten nincs, hogy en megint elolrol kezdjem, mar igy is 2 hetet oltem bele ebbe a jatekba :O

    A segitsegre azert van szuksegem, mert 4 , azaz majdnem 5 evvel ezelott amikor angolul nekifogtam, volt egy vegigjatszas a YT-bon, amit most mar nincs meg, ami videot talaltam, az csak nagyon a jatek elejet mutatja be, ennyi, a leiras, amit Sensut is emlitett, az nagyon tag ertelemben magyaraz, pl az az aprosag az elso labor lemenetel elott, amit te magyarazta Irokezzel, az nincs benne, mivel az uzenet ertelmezhetetlen volt, igy nem tudtam, hogy a fanal kell keresni azt a ruhat, az orosz vagy angol faszi aki irta, nala termeszetesen gondolom irta, igy ilyen nyilvanvalo dolgokat nem emlit.

    A fenykepezes helyet valami szkript miatt nem fogadja el? :W :W :W Hibas?

    Segiteni meg azert nem tud segiteni szinte senki, sztem Sensut kivetelevel, mert sztem nem sokan jatszodtak ki ezt a Fotograf modot, tekintve, hogy sokan nem tudnak angolul...

    Kisse azert bosszanto is ez a mod, mert nem jelol meg dolgokat, hogy hol keressuk, mint a COP-be, ezert is ruhellem a ShoC modokat, most pl valami 3 uveg sort kell keressek a katonanak valami laborbejaratert, es nincs semmi tampontom, a leirsaban hatha emlitik, majd utannanezek.Ruhellem a szivatos modokat, nem eleg, hogy a Zonat 33 millioszor korbe kell jarni, meg menjek korbe ugyanennyit, amig megtalalom azokat a soroket :W :W :W
    Ugyanez ervenyes erre a kristalyos-abszolut-talizmanos dologra is, sokkal egyszerubb lenne, ha a dokik azokbol a pszi sugarzos helyekbol mintat vettek volna, es adtak volna kesz receptet, igy nem kellene annyit baszni a legyet, mar latom, hogy nekem is, mint Sensutnak, sose lesz Amulettem :)
    Olyan gyonyoruen, es egyszeruen megoldhattak volna ezt a kepzodmenyes dolgokat, de nem, tul kellett bonyolitsak, raadasul nehezek is, a 90 cipelheto sullyal nem sok mindent tudsz magaddal hordani, mert ez a fotografus akkora mint Bud Spencer, egesz nap csak eszik es iszik, es a kaja is eleg sok helyet foglal el.
    Persze, tulajdonkeppen igy helyes ahogy van, de kisse tulbonyolitottak mindent, es ez nagyon idoigenyesse teszi a modot, es raadasul en nyugodt, de turelmetlen tipusu ember vagyok, zavar ez a sok celtalan, folosleges koricalas.

    UI: vissza lehet meg jutni a Chevrone farmra es Pripjatyba rendes uton is? Ez nagyon fontos, mert ha nem, akkor Irokeztol ujra kell kezdjem, ezt mar egyszer elmondtam... :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák