Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    válasz Antonius1978 #14118 üzenetére

    Na, ez furcsa. Miután itt leírtam mindezt, visszamentem a játékba, betöltöttem a legutóbbi mentést és a Zöldfülűek falujában magától a kezembe termett a kés, de hogy honnan, kitől, azt komolyan nem tudom. :U

    A mutánsok is felbukkantak, korán féltem a csöndtől. :D

    Rájöttem, hogy van aknadetektorom, de be ki kellett vennem a hátizsákból. Csavardobálással el lehet intézni az aknákat, bár akkor is jelzi őket a kütyü, de infarktuson kívül nagyobb kárt tesznek a stalkerben.

    Másik érdekes dolog. A leszakadt híd előtt bementem az első épületbe, ahol egy megzakkant stalker motyogott. Amikor kiment, földrengésszerű effektus támadt félelmetes hangtól kísérten. Az úton pár semleges hozzámállású patkány cincorgott.

    Feltehetően az iménti földrengés miatt a kocsim kissé lecsúszott az útról, de egy fa, bokrokkal a tövében megfogta. Mégpedig annyira, hogy beülvén nem tudtam kihozni onnan, egy tapodtat sem mozdult. Visszatöltöttem a legutóbbi mentést és erre már a gépkocsi kimozdult szorult helyzetéből. :U

    A híd után valaki lődözött és kinyírta a semleges husikat. Mire kiértem az útra, már eltűnt az elkövető. remélhetőleg nem kellett megkeresnem. Átjutottam a Szeméttelepre...

    Jó érzés végre az otthonos Stalker területeken mozogni, az elején az Osztályozó idegen világnak érződött, legalábbis nem rémlett fel a régi játékból.

Új hozzászólás Aktív témák