Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    válasz #90933760 #5021 üzenetére

    Ha leengedtük a hidat akkor Lebegyev egy szép nagy jutalmat (50.000 ru, + FT 200M) ad nekünk, csak annyi vele a bibi, hogy vissza kell menni érte az ingoványba, döntsük el kell-e, bár szerintem a TRs is van olyan jó. Ráadásul ekkor már szinte minden fel van fejlesztve, így visszamenni a pénz miatt sincs értelme. Limanszk egy városi pálya, sok gerilla harccal, néhány szándékos szívató hellyel, de igazából majd a kórház lesz kemény meló. 3 részre tagolható a pálya: 1 maga a város, 2 kórház, 3 reaktor. Ezt a 3 területet kell átvészelnünk. Mivel kereskedő és szerelő sincs ezen a 3 részen a javítást úgy oldották meg a játék fejlesztők, hogy a csapat vezetőknél/parancsnokoknál lehet javítani a fegyvereket és a PÁNCÉLT is!!! 3-4 alkalommal biztos végig nyomtam ezt a pályarészt mire észrevettem, hogy lehet javítatni náluk:))) ...
    Forrás

    Mielőtt Limanszkba belépnénk az ajánlott felszerelés: huzós páncél, távcsöves (vintar) messzire, TRs 301 közelre és közép távra persze mindegyik kijavítva és felfejlesztve, sok kézigránát vagy a Bulldog 6 (lehet venni M203 gránátvetőt, de elég ritka), rakat sebtapasz és eü. csomag, az övbe sugárzás eltávolító + vérzéscsillapító + életerő növelő.
    Forrás

Új hozzászólás Aktív témák