Új hozzászólás Aktív témák

  • riolobo

    tag

    Hello! Egy dolgot áruljatok el nekem! Hol a nyavajában van az a sok fegyver és páncélfejlesztést tartalmazó pendrive? Minden szerelőnél bevállaltam,hogy elviszem nekik amiket találok így töménytelen mennyiség jött össze. Ebből megtaláltam körülbelül két darabot,ezek pedig remekül fizettek így eléggé bizergálja az agyvelőmet hol a rossebbe lehetnek.Rejtekhelyekbe sosem találok ilyesmit,mellékküldetéseket meg már nem kapok sehol mer eléggé előre haladott állapotban vagyok.Frakcióháborúk során nem kerülnek elő? Abból még nem nagyon vettem ki a részem így még erre gondoltam,hogy annak során esetleg elpkerülnek jutalom ként vagy ilyesmi.Most minden esetre beááltam szolgálatba de eléggé elkeserített a dolog,hogy olyan mintha egyedül kéne lerohannom az egész sötét völgyet.Elfoglalom a határt meg egy másik kisebb tábort,erre jönn az üzi,hogy intézzem el a szabság bázisát.Gondoltam egyedül(láttam egy darab szolgálatos faszi rohan a bázis felé) mókás lesz de mivel a kimaxolt vintarommal röhögve el lehet intézni egész seregeket szal gondoltam hajrá.Aztán mikor már odaérek az első néhány faszit leszedve kiírja,hogy küldetés megszakítva mer rohamozzák a már elfoglalt őrségeket,tök röhej.Szóval gondoltam ennyit a frakció harcokról. 1.5.07-re patchelt verzióval tolom,mi most a legmagasabb patch verzió?Az segít esetleg valamit ezen a részen is?Mármint a frakcióháborún.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák