Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz borovi #34615 üzenetére

    Igen, persze, mukodik, hisz gyakorlatilag egy alap COP jatek, melyhez hozzaadtunk uj fegyvereket (ezek magyar gyartmanyu cuccok, meg akkor is, ha gyakorlatilag keleti es nyugati fegyverek klonjai, a kepeket hozzuk a fejlesztesnel egy amerikaban elo magyar srac csinalta -mert van neki fegyvergyujtemenye, es oldala, ahol a magyar fegyverekkel foglalkozik [link] itt megnezheted - viszont maguk a fegyver modellek csak hasonlitanak a magyar fegyverekre, mert mas fegyverek modelljei, csak 2 fegyver van, ami valoban olyan mint a magyar fegyverek, az AMD-65 (sajnos mellso markolat nelkul, mert nincs hozza animacio), es az NGM-81, mindket fegyvert a The Armed Zone/TAZ-t keszito marokkoi modder csinalta a keresemre), a fegyvereken kivul meg xFreex hozzaadott jopar pancelt, pl Katonai, Szolgalatos, Szabadsagos, Monolit, Zsoldos, Bandita, Tiszta Egbolt Exo-t, aztan bekerult a World of War-bol egy fekete stalkerruha Napnyugta neven, ugye a sima stalkerruha az a Napkelte, aztan meg a Tiszta Egbolt SEVA.
    Meg par aprosag valtozott, pl ha meglovunk valakit, akkor vercsoppok froccsennek szet, raktam bele egy rakas magyar zenet - minden palyara xFreex betett 1 radiot, aztan lett mutanstestresz mod, ez is betevodott, Kinsinoo pedig irt hozzajuk scriptet, hogy el lehessen adni a tudosoknal (reszben hibas, nincs atjavitva, es kulonben is meg azelott osszekotegeltem a jatekot DB-kbe ugyhogy ez meg nincs benne), 5 uj kepzodmeny is bekerult,
    Van fasza kezdokepernyo, aztan utanna egy Karpatias hatterkep is.Hat nagyjabol ennyi a Turul mod, csak sajnos abbamaradt, xFreex mar nem foglalkozik vele, Kinsinoo-val ugyan beszeltem, hogy irja meg azokat a scripteket, amirol szo volt, de reg nem valaszol, bizonyara nem er ra, habar van benne hajlandosag, hogy elkeszitse.De meg remenykedek, hogy majd idokozben meg talalok valakit/valakiket, akik ertenek hozza (mert a modot xFreex hozta ossze), es kibovitjuk meg par uj karakterrel akik ezt vagy azt arulnak, ilyen-olyan kuldeteseket adnak stb (a karakterekrol jut eszembe, hogy par ismertebb kozepesen fontos szereplo kapott sajat arcot, masok meg mas pancelt/ruhat), valamint 2 mas kinezetelu sisak is tervbe volt veve,az egyik bent is van.Szeretnek pl egy olyan karaktert, aki pl csak AK-kal kereskedik, lehetne tole venni AK-12-t, finn Valmet-et, magyar AMD-65-t, roman AK-t stb stb, a marokkoi moddernek van jopar ezekbol...Nos ez lenne a Turul mod, de melleje meg szeretnem azt a zombis marhasagot is, kisse olyan tulelos jatekka alakitva.
    De ezek egyelore meg csak elmeleti szinten vannak, mert nincs aki csinalja oket, kivetel, hogy mondjuk atnezem az osszes terkepet ami a Stalker vilaghoz keszult, es azoknak fuggvenyeben elore megirom a forgatokonyvet.
    De addig sem unatkozok, mert van Witcher 3, Fallout 3, World of Tanks jatek, aztan a Panzer General 2-ben meg illene befejezzem a magyar hadjaratot amit en keszitettem, aztan van vagy 6-7 Heroes 4-es terkep aminek nekifogtam, illetve kellene meg 2 modot csinaljak a Star Wars Rebellion jatekhoz (1 kesz mar kesz van).

    UI : csapos dolog : a CSeKro-ban kepzelted el, vagy mas modoknal is? Szerintem mindenhol mukodik, mert veletlenszeruen dobalja a holmikat, kiveve, ha minden engedelyezve van...de akkor meg mindig ugyanazt a kinalatot kellene lasd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák