Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz borovi #34381 üzenetére

    Csak a 3ik - legfejlettebb- vagy annal is fejlettebb (ha van?!) detektor mutatja azt a kepzodmenyt.
    A palya bal felen keresd, fent a terkepen, vasutvonalon menve megtalalod, van egy peron es egy rakas kontener, na meg villannyos anomalia :D , a vasutat lezaro kapuhoz kozeli, utolso kontenerben van.

    Mar nem is tudom, ki magyarazta el, tokmindegy milyen uber-szuper geped van, a jatek csak 1 szalat, es 4 gigat tud hasznalni, slussz...Es ha nagy felbontason jatszol, akkor az is eszi az amugy is csekely eroforrasokat, sztem 1024x768, vagy ha lapos monitorod van nagyobb, de ne tedd fullra a felbontast, de ha megis, akkor a tobbi marhasagbol vegyel vissza, egyedul a latotav ami erdemes maxon legyen, esetleg az objectum reszletesseg, nalam minden mas a minimumon van ha jatszok.
    Ol az ideg : mint mondtam, mindent vegyel le majdnem minumumra, es kevesebbet fogod a fejed a falba verni...hiaba, ez egy 9 eve gyartott jatek, es a motorja csinal figurakat.Persze emelle meg be lehet szurni a hibas, rosszul megirt szkripteket, es egyeb aprosagokat, ami nincs kigyomlalva a jatekbol, es ami mind elvon a teljesitmenybol.

Új hozzászólás Aktív témák