Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Sensut #29007 üzenetére

    Azt a jelenseget mar Saga59 taglalta, arrol van szo, hogy talan ez a dolog az SGM alapu jatekok hibaja, egy szkript el van cseszve, es valamit folyamatosan ellenoriz, azert hal be ott a jatek.
    Amint tudom es utannanezek hogy hogy kell, beirok nagyobb valtozot az osszes pancelhoz, hogy lam mi lesz.
    Nekem csak a 3 gigas patch van fent, MusicKing javasolt egy progit, ami hasznositani tudna a 4ik gigat, de nem megy nalam.
    Kellene 64 bites rendszert tegyek a gepre, es az latna mind a 4 gigat, es menne melleje a patch is.

    Lost Alpha : elkepzelheto hogy ezert nincs nagy nyuzsges a rengeteg palyan, foleg, hogy ahogy ertelmeztem amit Dezowawe irt most nemreg, hogy nagyon fel van tapolva a grafika.

    Prodata : erdekes, hogy pl a Fotograf mod milyen kivaloan mukodik, pedig van benne egy rakas novenyzet, es egyebek, de megsem akad, nem szaggat.
    Kar, hogy a COP megoldasai jobbak, mint a ShoC megoldasai, igy inkabb a COP-re csinalnak modokat, pedig a ShoC motorja jobbnak tunik nekem.

Új hozzászólás Aktív témák