Új hozzászólás Aktív témák

  • Riot Gin

    aktív tag

    válasz Riot Gin #28031 üzenetére

    DSR-1: Működik a dolog, a tüzelési hangját át tettem, de az animációit is átrakom.

    Vepr-12: Fél siker, mert a statjait feljavítottam, de a szórása nem tetszik. Itt megjegyezném, hogy ez a dobtáras sörétes puska azért igen érdekes, mert összesen 3-szor található meg ebben a játékban! HÁROMSZOR- de lehet tévedek, mert én eddig - KÉTSZER- találkoztam vele. Rendelni se lehet.

    Ilyen fegyvere van: Egy zsoldosnak, Noénak, és azt hiszem ennyi. Ahhoz képest, hogy milyen ritka fegyver, nincsen értéke neki, és még az irányzékára is cseszett az alkotója.

    Felfejlesztve a tára, és a "főbb alkatrészek kicserélve" által tud 24 sörétet vinni. Na, azt hiszem érti mindenki, miért olyan cuki cucc ez a fegyver.

    Egyenlőre ennél a szórását kell át írnom, és kész.

    A fegyver: Olyan erős, mint egy dupla csövű sörétes. (Ezt az erőt azért tulajdonítom neki, mert összesen mint írtam 2x-3x található meg az egész játék során!)

    Kicsit a PPSH41-ről is szót ejtenék: megcsináltam az irányzékát, de a sebzése össz-vissz 37.

    Kicsit keveslem, de mindegy. Békén hagyom. Ez a fegyver is egyébként a játék egésze alatt 1x szerepel.

    Mondjuk, a fejlesztő fájába be kéne tenni a 9x18mm-re való átalakítást. Úgy több értelmét látnám. (Esetleg a 9x19-re való átalakítást se restellném, de a 9x18mm-re való átalakítás reálisabb szerintem.)

    [ Szerkesztve ]

    Riot Gin's Outfit addon Suspended since 06.2018. https://vk.com/hrg_projects

Új hozzászólás Aktív témák