Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    Végre sikerült futtatni a Spectrum Projectet kompatibilitási mód nélkül. A játék könyvtárából a Stalker-COP launcherrel indítottam el és érdekes módon most ripsz-ropsz ment. Gyorsan betöltődik és semmi akadás nem tapasztalható. Az Nvidia Quadron 5400M-nek meg sem kottyan a játék, tehát nem a dGPU-val volt a baj. :)

    A Spectrum Project javára írható (azon túlmenően, hogy baromi jó, meglepő fordulatokkal tarkított), hogy minden fontos fejezetről magyar nyelven elnevezett (SaGA-nak köszönhetően!) mentéseket készít, így nagyon könnyű volt egy kicsit korábbi mentést visszatölteni. Libasorban minden fontos mentést magától elkészít ez a remek mod!

    SPOILER

    Így hát Furgon eltűnése előtti időt arra használtam ki, hogy képződményt gyűjtöttem és eladtam, söréteket és kötszert vásárolgattam. Nulla rubellel kaptak el a banditák. :B

    Amikor a mocsáriak "felszabadították" a bázist, akkor a Borlanddal való újabb találkozás előtt még összeszedegettem a banditák cuccait és habár több volt a rissz-rossz fegyver, mint az épségben lévő, de Fogalmazó a Gépházban így is hálásan átvette őket. A kapott pénzecskén pedig ismét hasznos tárgyakat vásárolhattam. Úgy vélem, hogy a föld alá véletlenül sem szabad megfelelő mennyiségű sörét nélkül lesétálni. :D

Új hozzászólás Aktív témák