Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz ReznovMan #21013 üzenetére

    Szoval a Felfoldre gondoltal.
    Nincs otletem a memoria zabalasra, de ahogy lattam, nalam 2,1 gigat hasznalt.Nos, ha neked csak kerek 2 van, akkor kell meg 1 giga bele.Nekem ritkan akadt ki a jatek memoria miatt, csak a Geo 2-nel fordult elo leginkabb.

    Aarpok teljesen ujratetted a jatekot ? Mert en nem, az Enot cuccait toroltem es ugy tettem fel, nekem is DLL-ekrol pofazott,ujratettem a jatekot es elindult, de marhaskodik, az egerrel nem fordul, csak ha elindulok, ha meg elindulok, akkor megy magatol elore, stb, fene tudja miert van ez.
    Amugy a mod eleg jo, ugy ertem hogy kozepesen nehez.Ha megharap egy kutya mondjuk 3x akkor veged.
    Cserebe viszont a fegyverek is turhetoen sebeznek, 2-3 golyo eleg egy zombinak a Furesztelepen.
    A fegyvereknek jo aruk van, kb 1000-3500 kozott lehet eladni oket feljavitott allapotban.
    Erdekes, hogy Kardan nem tud fegyvert fejleszteni, csak ruhat...Lehet hogy csak akkor fog ha megtalaljuk neki a haverjait ? Vagy egyaltalan nem fog tudni ? Gozom nincs.
    Mar joparfele fegyvert szedtem ossze zombiktol es elhullott sztalkerektol.
    De ha csinalja ezt a hulye figurat, akkor nem tudok vele rendesen jatszani.Esetleg meg 1x ujrateszem, de ha akkor se megy, hagyom a fenebe.

Új hozzászólás Aktív témák