Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    Sziasztok!
    Nekem már évek óta hibátlanul ment az rTorrent/ruTorrent, (kb 2évig a WL500gP routeren, most pedig az Atomos szerveren) de 2problémám is van.

    1., Újabban többször kapok "rTorrent's user can't access 'id' program. Some functionality will be unavailable." hibaüzenetet.

    2., Nézegettem, nincs aktív torrentem, gyorsan letöltöttem az egyik zárt közösségi oldalról a legtöbbek által töltött torrentet.
    Nagyon nehezen csatlakozott, aztán letöltés után hibára tette. Újraellenőrzés után már nem tette hibára.
    Közben 3db "régi" torrentemet elkezdte seedelni, de ezt az újat nem..
    A laptopomon is elindítottam a uTorrentben ugyan ezt, és letöltés helyének a szerveren levő állományt adtam meg.
    Érdekes módon, hashelés után egyből Seed-elte mint egy félőrült 10-15-en is csatlakoztak hozzám.. :Y
    Több helyen olvastam már, hogy sokan rTorrentel kevesebb kapcsolatot tudnak létrehozni mint uTorrentel. (Vagy pl Transmission-nel, ami nekem sosem volt szimpatikus valamiért)
    Ez az rTorrent hibája lehet, vagy a tracker priorizál a kliensek között?
    Utóbbi esetben nem lehet átverni a trackert és más kliens azonosítót elküldeni, hogy uTorrentnek lássa? Vagy ez nem megoldás?

Új hozzászólás Aktív témák