Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Laca 012 #762 üzenetére

    1: tegyel fel ujabb xmlrpc-c csomagot (1.07 eleg, nem tudom, honnan jott nekik az 1.11), az tudja a 64 bites integer-eket, korabbiak nem

    2: tedd a completed mappaba, de ne inditsd el (load_start helyett load) vagy azonnal allitsd le, es allitsd at a konyvtarat (ctrl+o)
    egyszerubbnek egyszerubb, ebbol a szempontbol, csak utana talald meg, hogy mi hol van (nekem meg tracker-ek szerint is szet van valogatva)

    3: ahhoz, hogy a kliens meg tudja jegyezni, mit toltott, s az hol tartott (ellenorzes ugye lassu, jobb ha megjegyzi), ahhoz neki szuksege van a torrent file-ra, meg nemi egyeb infora (ezeket is beleirja)
    a .torrent file nevere viszont nincs szuksege, igy atnevezi azt az info_hash ertekere, ami egyertelmuen azonosit egy torrent file-t

    amugy win-en az utorrent szinten eltarolja a letoltes alatt allo allomanyok .torrent file-jait, csak az nincs annyira szem elott (valahol a felhasznalo konyvtaran belul az application data reszen)
    es nem, valoszinuleg sosem lesz olyan kenyelmesen kezelheto, mint egy jol atgondolt, beepitett ui-val rendelkezo program, de nemi hasznalat utan szamomra ugyanolyan egyszeru es kezenfekvo, mint a µTorrent volt, mig azt hasznaltam (sot, ezt talan jobban is atlatom, mert fejlesztek ra es muszaj neha a kodjaba is beleneznem)

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák