Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    no, akkor par targyi tevedes javitasa elso korben (tudom, hogy nem a te tevedeseid, csak gondoltam jobb pontositani)

    # Egyszerre hány torrent fájlt töltsünk fel.
    max_uploads = 75

    ez nem a feltoltendo torrentek szamara vonatkozik, hanem a torrent-enkenti feltoltesi szalak szamara, vagyis a fenti pelda egy-egy torrenthez 75 feltoltesi szalat engedelyez, egyszerre 75 user-nek toltunk fel
    ekkora erteket scak szerveren erdemes megadni, vagy komolyabb ohoni feltoltessel, adsl eseten semmifele keppen sem

    ez es a haszonlo ertekek amugy dinamikusan valtoznak a feltoltesi es letoltesi sebesseg fuggvenyeben, szoval nem feltetlenul kell piszkalni oket

    rTorrent is compiled with incorrect version of xmlrpc-c library, without i8 support. Version must be >= 1.11. Some functionality will be unavailable.
    az a i8, vagyis a 64 bit-es integer tamogatas az 1.07-es XMLRPC-C verziotol erheto el, nem kell feltetlenul 1.11-es

    es akkor megprobalok valaszolni is a kerdeseidre:
    a konfigod jonak tunik, az egyetlen, ami feltunt, hogy az n_finished parancsban nem szukseges az utvonalakat lezaro / jel (bar ketlem, hogy ez komolyabb problemat okozna)
    annyit tegy meg meg legy szives, hogy bemasolod a execute_log = /home/Torrents/rtorrent.log tartalmat is, hatha abbol kiderul, miert teszi rossz helyre a torrent-ek tartalmat befejezes utan az rTorrent (a korabban emlitett hiba oka ugyanis valoszinuleg az, hogy az rTorrent vagy nem helyezi at a file-okat, vagy nem oda, ahova szeretted volna, ezert nem talalja meg oket, s innen jon a hiba, hogy ber befejezettnek van jelolve, nincs meg minden szelethez az adat)

    XMLRPC-C nekem innen szokott jonni, hogfy hanyas verzio, azt most hirtelen nem tudom, de 1.07-nel biztosan frissebb:
    https://xmlrpc-c.svn.sourceforge.net/svnroot/xmlrpc-c/stable/

    [ Módosította: bolondember ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák