Új hozzászólás Aktív témák

  • rasky

    senior tag

    Gondoltam leírom a tapasztalataimat, hiszen nekem is volt TP-LINK vs DSL-360R (régi szürke színű) problémám.

    Vettem egy új routert (841N), mivel az előző routerem egyszerűen nem bírta a letöltést, mindig megszakadt a kapcsolat, gondoltam ideje egy ujjat beszerezni. Beüzemeltem, és sajnos minden kapcsolódásnál 15-30 percet kellett várakoznom, illetve napi 10-15-ször megszakadt az internetkapcsolat. Ajánlották itt a modemcserét, de mégis a routerben kerestem a hibát, hiszen az internet kapcsolat minősége, wifi távolsága sem volt megfelelő számomra...Visszavittem, kicseréltettem egy D-link 605l típusú routerre, és láss csodát fél perc alatt csatalakozott, 0 szakadással, és még kint az udvar végében is tudtam netezni, TP-link-el nem.

    Tehát nem mindig a modem a ludas, viszont azóta beszereztem egy T1-es típusú (fekete) modemet, hiszen kiderült, hogy sima ADSL-es volt, és ugye az a 15MB/s-hoz édes kevés (viszont mégis full sávszélességem volt, ki érti ezt), az új meg ADSL2+, és azóta tényleg atomstabil a net.

Új hozzászólás Aktív témák