Új hozzászólás Aktív témák

  • AND1

    őstag

    Hali all!

    Azért nyitottam ezt a topicot hogy mind azok irjanak akok szeretik ezen müfajokon belül levő bandákat. A mai el-technosodott világ elöl el akarnak bújni, a hw-n és sw-n kivül van kedvük irni kedvencükről (fiatalok-idősekl), mit szeretenek hallgatni, mire kapcsolódnak ki otthon...
    Nem vagyok fekete lovag :) (házibuliban én is trance-re bulizok) de itthon csak ilyen stilust hallgatok. Ez kapcsol ki. Tehát a topic célja hogy összegyüjtes azon közösséget aki ilyet hallgat. Beszélhetünk zenei hirekről, cserélhetünk oldal cimeket...akár még ftp-t is...Kiváncsi vagyok hányan érdeklődnek az ilyen stilus után. Azért irtam Rock-Metal-Crossover-t hogy nagyobb tömeget vonzon, hisz ez egy elég tág skála. Mint zenekarok első sorban olyan neves bandákra gondolok mint: Korn, Staind, Limpbizki, Deftones, Disturbed, Adema, Metallica, Led Zeppelin, Guns N' Roses, Surviver, The Who..., de akár mondhattak olyat is akiket kihagytam volna (véletlenül). Tehát a zene szeretete miatt. Akiknek fikázni van kedvük máshól tegyék meg...Házigazdágnak meg üzenem: Ha nem tetszik nekik ez a topic, nyugodtan bezárhatják...Hát akkor jó fórumozást mindenkinek:

    Egy régi PH-s.

Új hozzászólás Aktív témák