Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz TBT #43 üzenetére

    "Viszont, ha sima standard DVD tokos verzió lesz csak, akkor semmiképp sem veszem 0day. Valami különleges kiadást szeretnék megvenni ebből is, csakúgy, mint az előzőből."

    Én Survival Editiont vettem a 2013-as Tomb Raiderből, de csak azért, mert a Collectors Editionért sokalltam akkor 20K-t. Őszintén remélem, hogy jövőre is lesz valami megfizethetőbb árú (Max. 20K) gyűjtői kiszerelés, amiben nem csak egy DVD-tok lesz a kóddal és a lemezzel.

    Mert, a mai trendeket figyelembe véve, biztosan nem lesz 30-40K egy szobros CE-re. :( Sajnos ma már ott tartunk, hogy az alapkiadást adják olyan áron, mint egykor a gyűjtőit (13-15K), a valódi CE pedig 30-40K körüli összegekbe kerül, mert kézzel festett szobrot tesznek bele, ami engem speciel hidegen hagy. Közötte viszont nincs semmi, pedig jó lenne egy újabb Survival Edition 12K-ért. :P

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák