Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freddirty

    senior tag

    válasz batorpeti #7026 üzenetére

    Szia, most nyaraláson használom a revo kártyát. Ahogy néztem nincs kbség ha előre beváltom meg ha euroban vásárolok. De mivel az árfolyam élő ezért abból adódóan lehetnek kbségek hogy tegnap beváltottál x forintot és majd jövő hétre elmászik az árfolyam. Persze ez kaszinó mert jó és rossz irányban is változhat.
    Hétvégén amikor nincs fx exchange, plusban van átváltási ktség.
    Egyébként mindenkinek ajánlom aki utazik h használja őket, tegnap a szállásom 363k huf volt, ha ugyanezt unicredit hu kártyával követem el akkor 375k. Kb egy lightos vacsora árát spóroltam rajta. Más miatt annyira nem látom előnyét a revolutnak. Kivánom nekik h középtávon sikerüljön egy működő profitábilis céget fenntartani. Jelenleg ugye ami per trx. bevétel van ebből az a 0.2 % ichg rate. Mint minden más eu kártya kibocsátónak. Ehhez még jön a havi prémium bevételek de az vszleg elenyésző. Szóval hajrá, de amint szélesítik az fx spreadet mar dobni is fogom őket...

    fred

  • Zugi

    aktív tag

    válasz batorpeti #7026 üzenetére

    Elég ha csak Ft-ban van a pénz a kártyádon, onnan automatikusan váltja át neked.
    2 esetben célszerű előre átváltani és más devizában tárolni a kártyádon pénzt. Egyik ha hétvégén is fizetnél a kártyáddal külföldön, mert akkor némileg rosszabb árfolyamon vált (de még így is a magyar bankok árfolyamaitól jobban), másik pedig ha figyeled az árfolyamok mozgását (appon belül erről jó kis grafikonok vannak) és látod, hogy épp megerősödött a Ft az EUR, USD, stb-hez képest és akkor olyan jó árfolyamon váltod át, bespájzolsz előre belőlük és elkölteni csak később fogod, de akkor már ott lesznek a kártyádon ezek a devizák és átváltás nélkül abból von majd le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák