Új hozzászólás Aktív témák

  • aujjobba

    addikt

    válasz Tuomas #8361 üzenetére

    Jaa, azt hittem bugos az oldal és magától visszarakta on-ba miután szerkesztettem.

    Én is itthon használom, mert kényelmes és jó az app, meg persze az EUR/USD állampapír és kötvény vásárlások miatt.

    Négy banknál vagyok jelenleg, vázolom a helyzetet:

    1. Takarék
    Nemrég frissítettek az appon, de így se éppen 21. század. Nincs benne tranzakció kategorizálás, és felhasználónév/jelszó párossal kell belépnem, nincs biometrikus azonosítás. Gyakorlatilag a netbankjuk mobilos reszponzív nézete az egész.

    2. Erste
    Itt már van biometrikus azonosítás, de kategorizálás nincs, push nincs, mindenről SMS jön.

    3. Gránit
    Biometrikus pipa, a kategorizálás mintha egy külön app lenne, töltőképernyője van és másodpercekig tölti be, holott egyelőre EGYETLEN tranzakcióm van ott (régről megmaradt totálnullaforintos backup-számla). Majd ha megnéztem amit akartam és visszalépnék, rákérdez "Biztos visszalép a kezdőlapra? Igen/Nem". WTF?

    4. Raiffeisen
    Ezt inkább hagyjuk is, beletették a biometrikus azonosítást és a mobiltokent (az appban hagyom jóvá a máshol történő netbank belépést és a tranzakciókat, ez jó feature!), de minden más totál 90-es évek, kategorizálás szintén nincs.

Új hozzászólás Aktív témák