Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    Sziasztok!

    Kedvet kaptam a Revoluthoz, ha jól értem, itt biztos nincsenek random 1-2-3 ezer forintos levonások, amikről aztán csak napokkal később tudom meg, hogy miért is vonták le, ez így van?

    Most visszaolvastam néhány kommentet, mennyire általános ez, hogy néha nem sikeres a vásárlás? Mennyire működik stabilan a rendszer? A fizu nagy részét feldobnám rá, ha nincsenek levonások, de ha egy isten háta mögötti trafikban nem tudok vele vizet venni, ahol a K&H-s visával sose volt gond, akkor az nem az igazi. :)

    Pénzfelvétel melyik atm-ből lehetséges? Ennek havi 200 euroig nincs semmi díja, annyit von csak le a számláról, amennyit felveszek?

    Már postázták a kártyámat, sima alap ingyenes verziót kértem, az illusztráción ami a státusz felett van egy MasterCard van, paypal logóval, ezek szerint tudom majd használni simán érintéssel is? Apple Pay-jel mi a helyzet? iPhone topikokban rengetegen büszkélkednek vele, hogy ezer éve tudnak telefonnal fizetni a Revolut kártyájukkal, de ez szerint nem működik.

    Ha a fentieken van bármi hátránya ennek a kártyának itthon, akkor azokat az infókat is szívesen fogadom. :R

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Új hozzászólás Aktív témák