Új hozzászólás Aktív témák

  • TOZ

    addikt

    válasz hedgehog #396 üzenetére

    Erste kapcsan.

    Tipp 1:
    Erstenel (lehet, hogy csomagfuggo) nekem egy kulfoldi ATM hasznalat, osszegkorlat nelkul ingyenes.

    Tipp 2:
    Erstenel tudsz olyat (csomagfuggo, nekem ingyenes), hogy a HUF melle van mas devizaban is szamlad. En pl most azt csinaltam, hogy EUR-t vettem (valamivel jobban, mintha normal jegyzes lenne) HUF szamlarol az EUR szamlra.

    Tipp 3:
    Erstenel a beteti kartyad mogott tudod kapcsolgatni, hogy melyik deviza szamlad legyen mogotte (HUF, EUR stb). Na most a tipp 2-ben megvett EUR-t ugy raktam revolutra, hogy atraktam a beteti zsugat EUR szamla ala es bumm, mehetet a revolutra.
    Hozzateszem mindez a felhajtas (marmint a revolutra toltes) csak azert erte meg - hangyafasznyit - mert nekem SEK-re volt valojaban szuksegem. Ha EUR-os orszagba mentem volna akkor TIpp2-nel megall a mutatvany, nincs ertelme a Revoluttal jatszani.

    Ja es meg valami.
    Ket helyen nem tudtam hasznalni a Revolutot, az egyik az SL card applikació (Stockolmi Kozlekedesi Vallalat) es egy olasz etterem. Az istennek nem ment vegbe a tranzakcio. Szoval csak Revoluttal en tovabbra sem mernek nekivagni egy utazasnak.

    Svedorszag amugy megdobbento a kartyahasznalat elterjedtsege, koronat nem fogtam a kezemben, meg a palyaudvari budiban is volt kartyaolvaso, amivel a brunzdíjat lehetett fizetni

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák