Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz balinlin #18051 üzenetére

    Nincs refund, ezt írtam már. Egyszerűen a Revolut levonta tegnap pontosan egy időben 14:02-kor ugyanazokat a vásárlásokat Tesco, Penny, Shell, amit január 12-én kifizettem. Tehát nincs refund, nincs semmi jele, hogy ez valahol visszajött volna.
    A Revolut app-ban, tegnap több óra csetelés, inkább időelcseszés után sem látták a tranzakciót! Egyszerűen nem látnak azon a napon semmit, csak a screenshot-ot, amit küldtem, már amit az applikáció mutat. Ahol teljesen egyértelmű, hogy kétszer vontak tőlem.
    Ezt írta is a srác, hogy látják, de 12-éről semmilyen tranzakciót (nyilván a hiper szuper központban) nem látnak.
    Megmondom őszintén, ha valamit utálok, az a csetelés, azt meg még jobban, ha ezt egy mobilon kell pötyörészni, mikor körbe vesznek high end pc-ék. Hogy a fenébe nincs ennek a cégnek erre egy frankó weboldala, mármint problémamegoldásra 2020-ban?

    Tehát a gondom az, a kérdésedre válaszolva, hogy nekem kellene "megkeresni", hogy hol a pénz, mert a revolutnál nem látnak semmilyen tranzakciót. Röhej!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák