Új hozzászólás Aktív témák

  • MrPeekaboo

    senior tag

    Miután megérkezett az MC-m elkezdtem kicsit próbálgatni a különböző funkciókat. Először 1000 Ft-nak megfelelő €-t utaltam vissza hazai Ft számlára. Kb. 2 óra múlva megkaptam a pénzt. Plusz díjat nem számítottak fel az OTP-nél a fogadás miatt, de mintha 100 € fölött 2 €-t láttam volna fogadási díjként a hírdetményben. Ez az utalás SEPA-ként ment végbe. A napokban a Ft-Ft-ot is ki fogom próbálni, ott lehet lesz már díj, mivel SWIFT-en menne. Boltban 1x chip-pel fizetve aktiváltam a kártyát, utána megpróbáltam OTP ATM-nél pénzt felvenni, de nem tudja a kártyát azonosítani, így rögtön kiköpi. Raiffeisen-nél viszont sikerült és nem vont le díjat. Az a gyanúm, hogy az OTP-snél a mágnescsíkot próbálja csak olvasni és ott ez nem sikerül valamiért, míg a másik ATM-nél ki is írta, hogy chip-en keresztül azonosít. Az app-ban minden védelmi funkció engedélyezve volt, korábban ezeket ki- és bekapcsoltam. Elképzelhető, hogy 1x mágnescsíkkal is kell vásárolni, hogy az is "aktiválódjon"? Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák