Új hozzászólás Aktív témák

  • izisz

    senior tag

    válasz fokukac #16255 üzenetére

    Nekem pl a fizikai revolute huf, virtual1 usd, virtual2 eur, virtual3 gbp pénznemes.
    Így Curve alá be van pakolva mind + a magyar Huf alapú kártyám. És mindenhova csakis a Curve száma van megadva (online, fixen), meg fizikailag is azzal fizetek. Vásárlás előtt Curveben átpöccintem a kártyát a szükséges deviza típusúra. Vásárlás után pedig a Curve "Cash" kártyát pöccintem be. Így bárki bárhol lenyúlná a curve kártya adataim, akkor is csak "dev/null"-hoz férne hozzá, semmit nem ér vele. Kb firewallként kezelem a curve kártyát :D plusz a revolute "rétegen" is csak korlátozott mennyiségű pénzt tartok. Ill. itt egy "takarékmalacot" (Vault) is állítottam egyfajta észrevétlen megtakarítás céljából.
    (Míg csak 1 virtual volt ingyenes, addig a fizikai revolute devizanemét váltogattam curve alatt; és a virtuál fixen usd volt; de több virtuállal már ezt sem kell)
    Nálam csak spotify elöfizetés annual, az persze mindíg csuklik, hisz elsöre nem tudja levonni a havi díjat ("Cash" az aktív, dev/null) Ekkor beavatkozok kézzel de ennyi a "kényelmetlenség" csak.
    Fizikailag így elég a Curve-öt hurcolni. Ha ellopnák/elhagynám, elég csak azt tiltani az appban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák