Új hozzászólás Aktív témák

  • Friczy

    senior tag

    válasz zoltan6 #14687 üzenetére

    Kinek-kinek más. Nekem pl. az, hogy így tudok mobillal fizetni (Apple Pay), a számlavezető bankomnál (még) nincs. Külföldre én se megyek gyakran - bár ez változó -, évente két-öt alkalom, attól függően, hogy hogyan alakul a munkám, de ilyenkor az ingyenes készpénzfelvétel lehetősége jól jön.

    A netes fizetésekre most van egy külön kártyám, amit akkor tiltok/engedélyezek, amikor akarok, egy pillanat alatt, így jóval kisebb az esély, hogy bárki visszaéljen a kártyaadataimmal, ráadásul ha ügyes vagyok, akkor némi árfolyamnyereségem is van.

    Nemrég egy eladott holmi adásvételekor sokkal egyszerűbb volt a fizetés, mert a másik félnek is van Revolut számlája, így egymás közt készpénz nélkül könnyen elintéztük az adásvétel fizetését.

    Úgy alakult, hogy mostanában minden kártyám Mastercard lett, ami azzal a veszéllyel jár, hogy egy globális MC probléma esetén nem tudok kártyát használni, most igényeltem egy Visa kártyát is, ami jól jöhet, ha a Mastercard nem megy valamiért.

    Nekem hirtelen ennyi előny jött elő, másnak teljesen más használati módja és előnyei lehetnek.

Új hozzászólás Aktív témák