Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz SpazzMaticus #26 üzenetére

    A Village egyáltalán nem lett rosz sőt nekem nagyon tetszett és igen a dizájn meg részletesség nagyon ott van de mint textúra minőség nem 2021 szint. Az első végigjátszásom 13 óra volt Hardcore fokozaton tehát fogalmam sem volt hol mi lesz mit kell csinálni illetve mindent össze szedtem azaz a térképen minden szoba kék volt(ha piros akkor ott még van valami amit meg lehetne találnod). Lehet a nehézség miatt, bár nekem Hardcore-on sima volt minden egyedül a hal boss-on haltam meg, de ugyebár itt nincs dismember tehát nem tudod addig lőni a végtagokat az ellenségen, hogy leszakadjanak pedig az még sokat dobna rajta. Lady D-t elég easy kikerülni meg hát egyáltalán nem félelmetes nem értem mit sikongatnak ezek(lehet spoileres): [link]
    A legjobb jumpscare az a "nézz ki az ablakon" volt nah ott ugrottam egyet de, még a Beneviento alatt feszültem kicsit főleg mikor a kútból feljösz de amint megláttam a lényt meg amilyen könnyű volt előle menekülni nem volt nagy cucc.. A Resi 7 tök jól megoldotta, hogy Baker papa rád mozog,hallod ahogy egyre gyorsabban trompol feléd miközbe próbálsz futni előle és így megragad magához fordít, megfejel, megtérdel tehát hátra kellet nézz és löjj belé, hogy feltartsd, nah meg mikor átszakitja a falat meg ilyen extrák hogy leszedi a lábfejed a lapáttal azt ott hagy :D Nagyon beteg és az a depth of field olyan jól van használva annyira filmes az egész mintha egy POV horror filmet néznél, a Village-be lévő bepánikolás viszont még megdobta volna de itt a 8-ba elég nevetséges, hogy jön ez a nagy darab csecses Ms.D azt Ethan liheg meg pánikol miközbe tudjuk jól ő is miket fantáziálhatott ;] ;] ;]
    Nah meg ugye Normal után Madhouse elég sok mindent megváltoztat, hogy hol van a loot, fegyver meg a szörnyek is máshol, több-kevesebb spawnol. Elvileg a Village-ben is a legnehezebb fokozat változtat bár ahogy olvastam csak több spawnol meg hamarabb jön erősebb verzió a lényekből nem pedig az hogy máshova teszi be őket ami a Resi 7 után azért érdekes, hogy miért hisz ez eléggé növeli az ujrajátszhatóságot és fenn tartja a feszültséget a játék alatt de hogy csak több meg nehezebb ugyanott inkább csak szivatásos.
    De mondom Hardcore-on első végigjátszásra nagyon jó volt tetszett :) :K

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák